Globální pandemie (TV seriál)

Pandemic: How to Prevent an Outbreak

Dokumentární

USA, 2020, 4 h 47 min (Minutáž: 41–53 min)

Klasicky netflix, tudiz mame zajimave tema, kde polovina dejovych linek je top a druha trash. Nezajima me, jak se doktorka v Alabame, ci kde, dostala k vire. Wtf toto dela v dokumentu, ktery laka na pohled do sveta viru a virologie? Radeji bych vice zamereni na viry samotne a virologii. Celkem skoro pet hodin, ale hodne omacky a malo masa. Zkratit na polovic, anebo vic masa a budeme kamosi. Za cesky nazev dokumentu +1 bludistak(22.2.2020)

• jasanka

Pandemie se tu resi tak na poslednim miste. Navic me vytacel mix "dokumentu" a hranych casti. Edit: Az po precteni komentaru jsem si vsimla ceskeho prekladu nazvu. To je snad vtip.(8.6.2020)

Je trochu absurdní, že tenhle dokument spatřil světlo světa ve stejné době, kdy nám začala trochu cuchat nervy Čína a její velvyslanec koronavir. Netflix dokumenty umí a umí je dobře. Poskládání jednotlivých kapitol je trochu chaotické, ale dá se pochopit, proč je tomu tak. Velké množství informací a pohledů na skutečnosti, které si člověk je stěží uvědomí. Úvodní absurdna je ještě korunováva skutečností, že věčina smrtících virů chřipky pochází z Číny. :) Asi teď zkoušejí nový model. Ukončíme to citátem, "není otázka jestli smrtící pandemie udeří znovu, ale kdy".(29.1.2020)

• Dzeyna

Jeden z těch slabších dokumentů z dílny Netflixu.(15.4.2020)

• kowalski

Zajímavý byl trochu první díl, který byl napěchován fakty. Druhý díl byla reklama na očkování. Ve třetím se dozvíte jak doktorka z Oklahomy když má trochu volna tak ho tráví s přáteli modlením. Zajímavé myšlenky a informace v dokumentu poskytoval doktor, který jezdí po Asii ale ten dostal nejmenší prostor. Nevím jestli mu tohle stojí za ten čas abych se koukal na další epizody.(30.3.2020)