poster

Globální pandemie (TV seriál)

 • USA

  Pandemic: How to Prevent an Outbreak

Dokumentární

USA, 2020, 4 h 47 min (Minutáž: 41–53 min)

(další profese)
 • havLord
  ***

  Klasicky netflix, tudiz mame zajimave tema, kde polovina dejovych linek je top a druha trash. Nezajima me, jak se doktorka v Alabame, ci kde, dostala k vire. Wtf toto dela v dokumentu, ktery laka na pohled do sveta viru a virologie? Radeji bych vice zamereni na viry samotne a virologii. Celkem skoro pet hodin, ale hodne omacky a malo masa. Zkratit na polovic, anebo vic masa a budeme kamosi. Za cesky nazev dokumentu +1 bludistak(22.2.2020)

 • jasanka
  odpad!

  Pandemie se tu resi tak na poslednim miste. Navic me vytacel mix "dokumentu" a hranych casti. Edit: Az po precteni komentaru jsem si vsimla ceskeho prekladu nazvu. To je snad vtip.(8.6.2020)

 • LuciusWlk
  *****

  Je trochu absurdní, že tenhle dokument spatřil světlo světa ve stejné době, kdy nám začala trochu cuchat nervy Čína a její velvyslanec koronavir. Netflix dokumenty umí a umí je dobře. Poskládání jednotlivých kapitol je trochu chaotické, ale dá se pochopit, proč je tomu tak. Velké množství informací a pohledů na skutečnosti, které si člověk je stěží uvědomí. Úvodní absurdna je ještě korunováva skutečností, že věčina smrtících virů chřipky pochází z Číny. :) Asi teď zkoušejí nový model. Ukončíme to citátem, "není otázka jestli smrtící pandemie udeří znovu, ale kdy".(29.1.2020)

 • Dzeyna
  **

  Jeden z těch slabších dokumentů z dílny Netflixu.(15.4.2020)

 • kowalski
  *

  Zajímavý byl trochu první díl, který byl napěchován fakty. Druhý díl byla reklama na očkování. Ve třetím se dozvíte jak doktorka z Oklahomy když má trochu volna tak ho tráví s přáteli modlením. Zajímavé myšlenky a informace v dokumentu poskytoval doktor, který jezdí po Asii ale ten dostal nejmenší prostor. Nevím jestli mu tohle stojí za ten čas abych se koukal na další epizody.(30.3.2020)