Kripozoidi

• Česko Pomsta vetřelce (více)

Po třetí světové apokalyptické válce vojenští dezertěři najdou opuštěnou vědeckou laboratoř, ve které neznámý výzkumník vytvořil obrovskou příšeru, která se přeměňuje do různých forem života. Je sadistická a krvelačná. Napětí i erotika... (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

TERRORDROME

Ďalšia stupídna béčková ( céčková, déčková, éčková... ) variácia na Votrelca. Postapokalyptická banda kreténov sa ukryje pred kyslým dažďom v akomsi podzemnom bunkri a bude mať o zábavu postarané, pretože tam okrem zmutovaného plyšového potkana žije aj gumené monštrum čo robí BU-BU-BU. Takže tu máme tradičné naháňačky tmavými chodbami a nejaké tie srandovné pseudovedecké rozhovory o genetike od hercov ktorým by človek neuveril ani že chcú svetový mier na súťaži krásy. Plusom tohoto filmu je jeden podarený girl-fight, povinne odhalené kozy Linney Quigley a záver, kde z mŕtveho monštra vylezie ohavné bábätko gúľajúce očami. Teraz sa nad tým pousmejem, ale ako malý som bol pri tejto scéne naozaj vydesený. Dnes už ma najviac šokoval ten nezmyselný a zavádzajúci obal od Řitka Video, tý ľudia majú fakt nervy z papiera. ()

Savel

"TY PŮJDEŠ SE MNOU A NAMYDLÍŠ MI ZADEK!" Nádherná ukázka céčkové tvořivosti smíchaná z těch nejlepších ingediencích vymyšlených v jiných filmech v době, kdy to ještě bylo roztomilé. Trocha maxovské apoklaptické blízké! budoucnosti, vetřelcoidní zrůda a vetřelccoidní přenášení viru, souboje inspirované choreografií první serie Star Treku, porno intermezo, giant animal genre, chuckyho horror baby, raimiho démoni a jasně definovaný název, to všechno vyválené v parodických dialozích a zabalené do 80kové elektro music. Pochopitelně s koncem otevřeným pro druhý díl, který by byl nepochybně stejně brilantní, kdyby tvůrci během 12ti natáčecích dnů nevyplácali všechny peníze na vizuální super efekty. Dodnes vidím působivý obal s hrdinkou s poodhaleným ňadrem marně se bránící zlému monstru a podtitulek "Strach ucítíte až do morku kostí".... Mamiii? Co je to morek? ......Prosím neberte to hodnocení vážně, je to moje VHSková nostalgie. Pochopitelně dnes je to na odpad za horor a nebo horší průměr za komedii:). ()

Modráček odpad!

Opravdu hrůzostrašná podívaná, ale ne ve smyslu, jaký bychom u hororu čekali. Hudba silně připomíná instruktáž v autoškole. ()

tenebrae86

U Creepozoidů jsem se hodně nasmál. Je to hrozná blbost, ale pobaví. Navíc hudební doprovod nemá chybu a i nějaký ten gore se tu najde. Děj se odehrává ve vzdálené budoucnosti, v roce 1998, takže počítejte s tím, že se střílí leserovýmy puškami a krysy dorůstají mutantních rozměrů. Samotná maska příšery musela i v roce výroby filmu (1987) působit směšně a mnohé scény vás svou demencí budou přivádět k šílenství. Herci jsou příšerní, scénář nemá logiku a střihač byl evidentně pod vlivem nějakých drog. Přesto jsem rád, že jsem toto srandovní béčko mohl vidět. ()

Iva8bitova

Velká pestrost příšer: vetřelčí monstrum, přerostlé krysy a hlavně to senzační zmutované mimino na konci. A roztomile ušmudlaná Linnea Quigley. ()

RedHot odpad!

Osmdesátá léta útočí s nejtěžším kalibrem. Všechno mutuje, všechno je plastové, toporné a zoufale nestrašidelné. Celé je to tak hloupé, že to není ani k zasmání. Ten film jsem si koupil v trafice jako jedenáctiletý kluk, zlákán hlavou vetřelce na obalu, to byli tehdy mí miláčci. Na zklamání takového kalibru mé křehké dětské vědomí nebylo připraveno. Už tehdy jsem se chválil, že jsem se dokoukal. Nepochválím-li se totiž sám, nikdo to za mě neudělá. ()

Leoric

Film mne zezačátku bavil, i když hned při prvním zjevení monstra jsem dostal záchvat smíchu. Bohužel i přes svoji délku mne začal nudit, boje s plyšáky a neustálé záběry na prolézání větrací šachty všemi hrdiny tam i zpět bylo neskutečně otravné. Vkládal jsem naděje alespoň do konce, ale to byla nejstrašnější část celého filmu.. ()

helraiser

Jak e vidět tak nás Řitka video zásobuje jedním béčkem za druhým a já říkám jen tak dál, na takovýhle blbůstky se já totiž můžu koukat pořád. Sice se v tomto případě jedná o jasnou vykrádačku geniálního vetřelce, ale čert to vem, protože se jedná opravdu o dost zábavnej kousek, který funguje přesně tak jak by každé béčko fungovat mělo. ()

HonzaMag odpad!

Obitus to popsal naprosto přesně - "Laciná béčková vykradačka Vetřelce, s pěti herci a plyšovou krysou, celá se odehrávající v polorozpadlém skladišti". Pouze bych doplnil směšné gumové "monstrum". Toto dílo šlo naprosto mimo mne - i přes krátkou stopáž (což je asi jediný klad tohoto snímku) jsem se těmi 72 minutami doslova pronudil a protrpěl ... ()

PRobin

Silikonový prsa, plyšová krysa a příšera, které po výbuchu hlavy vyleze z torza nemluvně. K popcornu to nejlepší. ()

Dr.Loomis

Pomsta ne vetřelce ale pomsta spíš na divákovi. Člověk se těší na film a dostane naservírovaný.Hrozný průjem.:-) Ješte ta stopáž 69 minut to je také směšné.Neýt závěrečného mainko-vetřelce tak to hodnotím jako odpad. 35% ()

djbarrel

Takže film odehrávající se ve skladišti, jedné chodbě, plus mínus dvou místnostech s pěti herci nevypadá nic moc. Když připočteme komické efekty, gumové třízubé monstrum co rádo škrtí a rozdává pravý háky , už to vypadá jako slušná fraška. Zvlášť když nejlepší neplechu i rádoby lekací momenty způsobovala půlmetrová plyšová krysa ... Nicméně vzhledem k délce jen málo přes hodinku se ve filmu takřka pořád něco děje a snad nebýt úvodní nudné dvacetiminutovky a zbytečně roztahaného souboje s monster-mimi jsem se docela slušně bavil. Dvakrát bych tuto perlu B-filmů let osmdesátých asi nezvládl, ale takhle v pohodě :-) 59% ()

Madax

Náhodou, zas až tak špatné to není, tedy pokud film hodnotím jako béčko a ne jako plnohodnotné filmové dílo. Je tu všechno, co má klasická vetřelcovka pro videodistribuci mít - příšera, nehostinné prostředí, skupinka lidí, krev... a když k tomu připočtu krátkou stopáž, tak zde máme další zajímavost pro milovníky béček. ()