Kripozoidi

• Česko Pomsta vetřelce (více)

Po třetí světové apokalyptické válce vojenští dezertěři najdou opuštěnou vědeckou laboratoř, ve které neznámý výzkumník vytvořil obrovskou příšeru, která se přeměňuje do různých forem života. Je sadistická a krvelačná. Napětí i erotika... (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

Mordenroth

Parádny súboj so zmutovaným novorodencom a následné uškrtenie nezbedníka pupočnou šnúrou... to sa len tak niekde nevidí. V neposlednom rade však poteší aj plyšová nehybná krysa. :-) ()

corpsy

Pekné tri hviezdičky pre toto tuctové neoriginálne béčko. A to hlavne za stopáž a niekoľko nechtiac vtipných scén. ()

PKD

Tak ano, sprchující se Blanka byla fajn. Hl. z profilu. Ale proč rovnou 3? Inu proto, že tam jsou 2 vycpané (nesouhlasím se zdejším pojmem plyšové, páč tak vůbec nevypadaly) krysy, které vždy někdo hodí po herci či herečce na libovolnou část těla a vůbec se nikdo ani nesnažil je aspoň trochu rozpohybovati, třeba packy nebo ústa. Takže je to prostě nehybná vycpanina s kukadly jako zrcadly.;-) A po lítém souboji je pak dotyčná postava zase hodí zpět requizitáři, který je naštěstí mimo záběr. To jsem byl vždy v plné pozornosti. Ano, byly tam jen 2, ale svým stoickým (rozuměj nehybným) výkonem si mě ihned získaly o dost více, než hl. stvoření, které sice na vás cosi chrstne a vy pak vyblinkáte černou fujfuj srajdu a máte kukadla už ne jako zrcadla, ale jako nemrtví v Resident Evilu. A kteréžto se po notném množství 3.posilující dávky (kterou jsem dnes shodou okolností absolvoval i já, snad dopadnu lépe, checht) změní na...a to se podržte, ne moc hezké batole (ženám s dětmi by se asi líbilo, nevím:) které mi těžce připomíná jeho bratříčka z Jacksonova Braindead. A jak že to dopadlo? No, ne moc dobře.;-) P. s. hudba je opět bžunda, připomínající mi tentokráte score z Friday the 13th pt. III. Délka, tak akorát. S 90min. by to s velkou pravděpodobností bylo nudící k smrti. Další pochybná a pokleslá lahůdka se supr názvem, odškrtnuta ze seznamu. Pokud by to bylo čb a ženským se změnily účesy, skoro by jste přísahali, že jde o utajený film z 50tkové monster éry, která často plodila přesně takovéto piškuntálie.;) ()

kaylin

„Kripozoidi“ jsou akční béčko, které má něco trochu z „Vetřelce“, ale rozhodně ani v jednom ohledu nedosahuje jeho kvalit. Prostě je to odlehčená podívaná, kde nechybí sex, nebo spíš nahota, ale překvapivě se dostaví i napětí a sem tam možná i nějaká lehce děsivá scéna, která bude dána především hrou světla a stínu, respektive hlavně stínu, kdy toho moc neuvidíte, ale dost jen naznačeno. ()

YURAyura odpad!

0/10 No v pripade, ze se budete chtit nejakemu fanouskovi hororu/scifi/filmu pomstit, toto je idealni material! Scenaristicka tupost,exteriery, interiery, demence hercu. Jedine plus je posledni souboj s batoletem - kam se hrabe Chucky - kozy jedne z vojaku a kratka stopaz, ktera je ve vysledku az moc dlouha. ()

cariada

To byla zase šílenost, hodně to připomínalo jiný italský horor Krysy noc hrůzy (ale ten byl aspoň solidní), hodně podobný děj. Opět po jaderné válce skupina lidi najde úkryt tentokrát před kyselým deštěm v nákým kompexu, kde najdou vybavenou laboratoř, jenže je tam náká potvora co je nenechá napokoji. Nejvíc mě pobavila ženská v mužských trenkách. Celé to bylo velice pitomé a laciné, jediné plus poměrně krátká stopáž. Ty maxi krysy co tam na ně skákali taky docela gut. Ale ta hlavní potvora děs a hrůza. A to mimčo na konci bylo hustý teda.... ()

Jino

Ještě, že to trvá jen něco málo přes hodinu, tato míra je ještě snesitelná, nedovedu si představit, že by to bylo natahováné ještě 10 či 15 minutama, to bych si z těch umělých krys, chlápka navlečeného v obleku příšery, chatrného scénáře a celkovou demencí hlavních hrdinů asi načůral do trenek :-))) 30 % za tu scénu ve sprše, zombie a creepozoidské mimino :-) ()

destroy83

Ve výsledném efektu průměrné americké béčko které neurazí. Děj nás zavede do budoucnosti po třetí světové válce do postapokalptického světa, kde se skupina dezertérů ukrývá před kyselými smrtelnými dešti. Na své pouti objeví opuštěné stanoviště, které sloužilo jako vědecká laboratoř. Na stanovišti jsou zásoby potravin i nekontaminovaná voda, proto se zde naše skupinka hodlá usadit. Ovšem není zde sama, spolu s nimi tu přebývá i výsledek pokusů v podobě krvelačného monstra, které rozehrává boj na život a na smrt. Snímek bohužel nedisponuje takřka žádnou atmosférou, ale jeho stopáž je tak kratičká, že to ve výsledném dojmu nehraje významnou roli. Samotná příšera je patřičně béčkovitě ztvárněna, obří krysy jsou také trošku odfláklé, takže nepůsobí zrovna autenticky, ale s tím musí divák u béčkové produkce trochu počítat. Finální baby monstrum je ale perfektní a škrcení pupeční šňůrou stojí opravdu za to. Herecké výkony patří mezi ty slabší, ale na nich snímek nestojí. Vojandy nenosí podprsenky, ale pánské trenky. Mě se líbilo na tři hvězdy. ()

Tomes83

Jedna hvězdička za megazábavnou MEGAKRYSU a vetřelčí BATOLE by si zasloužilo druhou, ale to už by bylo nadstandardní hodnocení:-D i když to už je vlastně těch 34 % ()

PetrPan2

Béčkoví klenot zlatých 80. let., který přesně vystihuje rčení tak špatný, až je dobrý... film tak laciný a přitom tak zábavný... umělé, metr dlouhé krysy jsou super, ale největší bomba je zmutované miminko. Děkuji všem, kteří se podíleli na tom, že tento film vyšel v Čechách. ()

ArdathBay odpad!

Brutální kombinace Vetřelce a Věci (psáno na obale ). Dlouhé ticho..... Hahahahahahahahahahahahahahahahahaha. Etalon debility zhovadilého rádobyfilmu. Obsahuje možné spoilery, ale u tohoto je to jedno. Zmutované krysy jsou tak trapné, že bych je rád pohladil po kožíšku. Creepozoid se nám představí již v první minutě "díla", což je opět to o tom etalonu špatnosti. O hercích nemá cenu hovořit. To bych "zahrál" i já. Kontrolní otázka : Jakpak se dostaneme do sluje Creepozoida neboli vetřelce ? No přece skrz větrací šachtu která je umístěna přímo pod stolem u počítače. (hezky Vám bude táhnout na nohy) Vy tupci. P.S. O zničení monstra stačí najít nějakou krabičku s injekcí a bodnout. Ovšem pozor na potomka. Hahahahhahahahahahahahahahaha. ()

Han22

Béčko jak prase o tom žádná... ale krátká stopáž, správně dementní hrdinové i moc pěkné příšerky dávají záruku jakéstakés zábavy. A to mimino ve finále byla fakt brutální. ()

Slimak

Film skupiny C který nás překvapí tím jaká praštěná zákoutí může světová kinematografie mít.....myslím že mne začalo bavit hrabat trochu ve šrotišti...najdou se tu opravdu komické snímky.Rád bych podotkl že osobní výlevy uživatele choze k filmu nemají co dělat v obsahu...máš dost místa v komentářích a psaním svejch názorů si tu třeba zlámej prsty! ()

POciSEM

Zase jednou musim prehodnotit. Po mizernym rozjezdu s kyselim destem a pobihackou mezi mosty v juesej se to zvrhne v zajimavej masakr. I kdyz je to tezce obslehnutej Alien, tak si to drzelo velice slusny tempicko a vecere v pulce filmu mi prisla o krapet desivejsi nez ve slavnejsim souputnikovi (miluju hektolitry krve ktery tecou do oci a do nosu a do kamery). Navic kdyz si vemu ze vetsina ze zucastnenych hercu jsou drzitele cen za best porno filmy tak smekam pomyslny klobouk. A ta rvacka s alien miminem je tresnicka na thrash dortiku. Kdo nevidel neuveri ()

Radim odpad!

Blbina neuvěřitelného kalibru. Naprosto zbytečně vyhozených 49 Kč - nedoporučuji za to dávat ani korunu! ()