Reklama

Reklama

Vůně

  • Francie Les Parfums (více)
Trailer 1

Obsahy(1)

Anne Walbergová je geniální parfumérka. Vytváří dokonalé vůně a prodává svůj neuvěřitelný talent mnoha společnostem. Je to sebestředná a temperamentní diva. Guillaume je její nový řidič a taky jediný člověk, který se jí odváží postavit. To je patrně důvod, proč ho nevyhodí. (Cinemax)

Videa (1)

Trailer 1

Recenze (13)

Kudly4 

všechny recenze uživatele

Příjemně navoněná oddechovka (ne komedie). Film plyne v jedné rovině a nikam zásadně neodbočuje. Možná se do hlavní ženské role, mohla vybrat hezčí Milfka, ale nijak extra mi Emmanuelle nevadila, hodila se celkem pro tuhle roli - bylo to uvěřitelné. Zhlédnuto každopádně kvůli tomu, že mám k parfémům hodně blízko (sbírám je a zajímám se o ně) a proto jednou hvězdou nadhodnotím. ()

Caldwell6 

všechny recenze uživatele

Komedie to opravdu není :) . ALE jedná se o pohodový film, pro mě až zvláštní. Musím přiznat, že mi tento film dal jinou perspektivu. Nikdy jsem nad světem vůní takhle nepřemýšlela. Hercům jsem jejich role uvěřila, akorát mě trochu překvapila hudba. Na můj vkus ji bylo méně než u jiných filmů (tedy aspoň můj dojem), Zároveň to bylo i dobře, trocha absence hudebního prvku je u tohoto námětu podle mě v pořádku. ()

Reklama

Johnny.ARN 

všechny recenze uživatele

V akom vesmíre je toto komédia? Francuzskom? Cením námet, konečne nejaká zaujímavá profesia vhodná do inkognita. Nejak tak to uplynie, neni to otravné, ale keď to skončí, svet je krajší. 1 z 5 ()

kolemjdouc 

všechny recenze uživatele

opravdu jsem nenašla nic co dělá tento příběh něčím vyjimečným.Něco jako že král Miroslav naučil pyšnou princeznu poprosit a poděkovat???Podle mě to spadlo do laciného ,podbízivého céčka.A to ,co se týče evropské tvorby, beru téměř vše. ()

Galerie (17)

Reklama

Reklama