Anne Walbergová je geniální parfumérka. Vytváří dokonalé vůně a prodává svůj neuvěřitelný talent mnoha společnostem. Je to sebestředná a temperamentní diva. Guillaume je její nový řidič a taky jediný člověk, který se jí odváží postavit. To je patrně důvod, proč ho nevyhodí. (Cinemax)

Trailer 1

kluzo

Klidný, nikam nepospíchající film o staré panně a zkrachovalém otci. Přesto se na to pěkně dívalo. ()

Johnny.ARN

V akom vesmíre je toto komédia? Francuzskom? Cením námet, konečne nejaká zaujímavá profesia vhodná do inkognita. Nejak tak to uplynie, neni to otravné, ale keď to skončí, svet je krajší. 1 z 5 ()

Sharleen76

Jedno přísloví říká, že když ti osud nebo život zavře jedny dveře, otevře ti jinde druhé. Příjemná francouzská komedie. ()

Kudly4

Příjemně navoněná oddechovka (ne komedie). Film plyne v jedné rovině a nikam zásadně neodbočuje. Možná se do hlavní ženské role, mohla vybrat hezčí Milfka, ale nijak extra mi Emmanuelle nevadila, hodila se celkem pro tuhle roli - bylo to uvěřitelné. Zhlédnuto každopádně kvůli tomu, že mám k parfémům hodně blízko (sbírám je a zajímám se o ně) a proto jednou hvězdou nadhodnotím. ()