Cesta kolem světa

Dokumentární / Road movie

Česko, 2020, 94 min

Dan Svátek
  • godycz

to mel byt humor ? sokole, takovy si mel hezky rozlet. ted mam pocit, ze sklizis co jsi zasel.......(15.4.2020)

• panWallace

Tohle je veliká mizérie. S filmem nesouhlasí, režisér, kameraman ani herci, jen rádoby producent si chtěl namastit kapsu a je to vidět. Film je o ničem. Plánovaný cestopisný seriál může být povedený, ale tahle filmový amatéřina z dílny pana producenta fakt ne.(22.3.2020)

Film, tedy spíš mystifikace měla premiéru na internetu. Moc cestopisných info zde není, ale kluci jsou sympaťáci. Příjemně to pomohlo překonávat karanténu a rozptylovat negativní myšlenky. Pavlásek sleduje stopu své fanynky. Hned v úvodu způsobí faux paux se závodním velbloudem. „Šejk mi musel něco dát do vodní dýmky,“ říká. Z této road movie vyzařuje bezstarostné cestování po barech, plážích. Objeví se karaoke, australská farma s jedovatým hadem a ohněm, filipínské ukřižování. Slyšíme reakci „jsi jako Třeštíková, točíš všechno“ .(26.7.2020)

• nwx

Síla. Kluci si zřejmě udělali parádní výlet za prašule sponzora a aby se neřeklo, tak z toho alespoň uplácali tuto srágoru. Nevtipné, trapné, nezábavné. Nechápu ten dlouhý seznam jmen lidí, kteří se na tomto podíleli na závěr filmu v titulcích. Ale tak alespoň budou mít Ondra s Lukášem bezva vzpomínky. Chudáci ale ti, kteří jim to zacálovali. ;)(6.5.2020)

• filmmovier

Doufám, že seriál bude opravdu víc cestopis než making of film o filmu rozhovory s tvůrci. Tenhle film je hovadina a jsem si toho plně vědom, jenže si nemůžu pomoct Já se při něm prostě bavil. Výchozí zápletka je fajn a některé momenty jsou fakt vydařené. Na seriál se těším a snad bude vážně lepší, protože tohle cestopis není ani náhodou. To je šaškování. Jenže Sokol a Pavlásek jsou prostě výborní, a i v tomhle počinu si mě získali. Já za to nemůžu. 75%.(17.4.2020)