Půlnoční evangelium

• USA The Midnight Gospel

Epizody(8)

Vesmírný reportér překračuje v simulátoru univerza hranice ulítlých světů a řeší existenční otázky týkající se života, smrti a všeho mezi tím. (Netflix)

Recenze uživatele muti k tomuto seriálu (8)

Chuť krále (2020) (E01)

Pojem animovaný Podcast sa mi páči, docela výstižné. Postavy žijú v jednom svete ale ich dialógy sú akoby z iného sveta. Ležérne filozofické nerd témy o ničom na pozadí zombie apocalypsy. Pozeráte sa na jeden príbeh ale počujete iný. Príde mi to ako paralela na trash talk počas Counterstrike multiplayer. ()

Důstojníci a vlci (2020) (E02)

Dosť psycho kde sa oddelí zvuk od obrazu a potom sa znovu zlepi. Od popravy až po goo monster revolution na pozadí vojny much a klaunov. to je dosť outside the box dej, keď sa to tak vezme. Len škoda že kecaju o ničom, filozofické drísty. Chcelo by to ešte 5* text ()

Lovci bez domova (2020) (E03)

Meditacne klabosenie na zmrzlinovej planéte ktoré vyvrcholí súbojom budha titanov ()

Oslepen svým koncem (2020) (E04)

Na tému Umenie počúvať. Dej sa odohráva na strašidelnej planete kde Robo hrdinka ide pomstiť smrť svojho drahého. ()

Vyhlazení radosti (2020) (E05)

Táto časť by sa mohla kľudne volať aj infinite DMT Prison Break. Téma DMT sa aj spomína v podcaste aj vizuálne zobrazuje repetitivne stavy ktoré vedú snáď len útekom. Cesta von z cyklu je úplne outside the box, pretože v tomto svete je možné všetko ()

Sup se ctí (2020) (E06)

Keď zanedbate maintenance tak sa dostanete do problémov. ()

Želvy zatmění (2020) (E07)

Stratený vo vlastnej taške na tobogane pri interview so Smrťou. Docela podivuhodna jazda s Elevator Emperorom. ()

Myš ze stříbra (2020) (E08)

Keď si prejdete s matkou váš pôrod a potom celý jej život. Nemáte vyhráte ani keď sa vrátite ako celá planéta, lebo aj tak vás stále môže aj s materskou planétou vcucnut nejaká čierna diera. Docela drsné a osobné ()