Poslední představení

Epizoda 2 (E02)

(epizoda)
Dokumentární / Sportovní / Životopisný / Historický
USA, 2020, 50 min

Scottie Pippen, po kterém dřív neštěkl ani pes, se vypracuje na hvězdu NBA. Michaelovo zranění na začátku kariéry vyvolává u vedení Bulls pochybnosti. (Netflix)

Martrix

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

V druhé epizodě se už věnujeme Pippenovi a vztahům obecně, sledujeme důvody, proč mělo vlastně k sezóně Last dance dojít, co za tím bylo. Bohužel se ke konci zase vracíme k Jordanovi, ale ono je to pochopitelné...byl středobodem Bulls a měl zásadní vliv na vše, co se dělo jak na hřišti, tak mimo něj...byť se snažil separovat. Smutnou pointou této epizody je, že Pippen měl nižší plat, byl ve stínu Jordna a ...i v této epizodě toho prostoru moc nedostal. Pořád si totiž myslím, že to nemá být "jen" dokument o Jordanovi, ale o poslední sezóně supertýmu Bulls. ()

Sany33

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Časť sa viac menej venuje začistkom Scotieho Pipina. Neveril si s preto podpísal nevyhodnu zmluvu. Nakoniec sa z neho stala jedna z najväčších osobnosti NBA. Na pozadi príbehu finale 1993. 95% ()

M.J

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

“Pippen je tak podhodnocený, jak jen je možné. Jeho plat je až 122. nejvyšší v lize”..Druhá epizoda se trošku překvapivě soustředí na “věčnou dvojku v týmu”. Pippen byl jeden z nejlepších hráčů na světě, ale měl tu smůlu, že musel žít ve stínu Jordana... ()

risker

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Přiznám se, že jsem do včerejšího dne znal maximálně Pipina z Kraje. A o existenci hráče NBA Scottie Pippena jsem nevěděl nic. Ale jeho životní story byla dost zajímavá a absenci Michaela v první půlce dílu jsem skoro nepostřehl. ()