Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Drama ženy, jejíž rodinný život se mění v peklo. Další snímek, který se připojil k tehdy populární vlně filmů noir. Režisér německého původu Douglas Sirk vycházel z románové předlohy Lea Rostena. Snímek vypráví příběh ženy (Alison Courtland - Claudette Colbert) terorizované svým mužem (Richard W. Courtland - Don Ameche) takovým způsobem, že postupně začne přicházet o rozum. (contrastic)

(více)

Recenze (4)

Martin741 

všechny recenze uživatele

Podpriemerna noirova konzervacka o tom, ako sa manzelstvo jednej zenskej meni v peklo. Proste sa zle vydala, je tam toho. Nuda : 40 % ()

liquido26 

všechny recenze uživatele

Mnohem lepší thriller než jsem podle slabšího hodnocení čekal. Příběh je docela napínavý, i když po chvíli začne být nad slunce jasnější o co tu jde, nicméně to vůbec nevadí, protože atmosféra je skvělá. Mohlo by to být trochu kratší, protože ke konci už to trošičku nudilo. ()

Reklama

Topco 

všechny recenze uživatele

Nebolo to vôbec márne, práve naopak! Gotický námet so slušnou atmosférou, ktorý môže pripomenúť klasiku Gaslight či Bčko Dark Waters: žena v ohrození, osudový muž, pomáhajúci muž a ukotvenosť v jednom parádnom dome s výhľadom na most Queensboro. Hlavná hrdinka síce neustále pôsobí ako po pár pohárikoch (a to aj mimo svadobnej zábavy) a Cummings je rovnako fádny ako vo woolrichovskej adaptácii The Chase, ale Ameche je presný a na fetišistické scény s jeho femme fatale je radosť pozerať (nástup cez odhalené nohy a lodičky na podpätkoch). A potešila aj tieňohra! ()

Galerie (2)

Reklama

Reklama