Boys from County Hell

Posádka odolných silničářů vedená hašteřícím se otcem (Nigel O'Neill) se synem (Jack Rowan) musí přežít noc, když náhodou probudí starého irského upíra. (JasonCZ)

Mikecat

Námet dobrý, prevedenie zlé. Príbeh a Súboje otrasné, vtipné asi 3 vety z celého filmu. Polovicu času sedia v krčme a popíjajú alebo pijú z plechovky. Keď sa má niečo udiať, tak tma a nič nieje vidieť. Donútil som sa dopozerať do konca a bola to chyba. Jedna * za nápad s mohylou. ws ()

xxmurphyxx

Vcelku sympatická upírska skoro komédia s trochou hororu za pár korún, libier, eur whatever, ktorá sice vyslovene nenudí ale za desať minút po dopozeraní človek nevie, že to videl. A dosť škoda, že hlavný zmrd sa zjaví tesne pred koncom a aj to len na pár minút, lebo vyzeral vcelku fajn a mohol sa oveľa lepšie a hlavne dlhšie využiť. ()

brasek

Nenávidím hororové komédie, horor je žáner ktorý ma strašiť ľudí. Prvých 26 minút v príbehu je nudných, potom sa začnú diať rôzne veci, ale mne to pripadá trápne. Starý upír však má slušný dizajn. ()

brkerez

Sympatická první půlka, která představuje svérázný postavičky a nastavuje pravidla, je skvělá a já sem se parádně bavil bandičkou nasávajícíh hláškujících irů, v záplavě digitálních atrakcí krásnej odpočinek u malýho filmu, kterej tvůrce očividně bavil. Jakmile se ale probudí evil bloosucker a má dojít na akci, příběhu, střihu i scénáři totálně spadne řetěz a originální zbraň použitá pro eliminaci záporáka či skvělej fór s otcovskym objetím to nezachrání. Škoda. ()