Reklama

Reklama

Série(2) / Epizody(18)

Obsahy(1)

Mexicko-americká zpěvačka tejano hudby Selena dospívá a začíná si plnit své sny. Kvůli lásce a hudbě ji samotnou i její rodinu čekají nelehká rozhodnutí. (Netflix)

Videa (3)

Trailer

Recenze (2)

hansel97 

všechny recenze uživatele

Seriál, který bohužel není schopen Selenu ukázat v celé její velikosti a dělá z ní poměrně jednotvárnou postavu ve špatně vystaveném příběhu. ()

Sheffield 

všechny recenze uživatele

Po velkém těšení přišlo stejně velké zklamání. Celý příběh je pořádně prosypaný cukrem. Začněme však u pozitiv. Nevíce se mi líbilo zaměření na ABho, bratra Seleny. Neskutečně nadaný frajer, stojící za veškerou původní hudbou, kterou Selena y Los Dinos vyprodukovali. Rozhodně si zaslouží velké uznání. Zbytek už bohužel moc za řeč nestojí. Pokud se však někdo chce o Seleně dozvědět něco víc, rozhodně by měl sáhnout po knize To Selena, With Love od Chrise, jejího manžela a životní lásky. V té vám jsou předkládány informace prakticky z první ruky, nikoliv příběhové konstrukce vycucané z prstů scénáristy. Co se týče vyobrazení samotné Seleny, Serratos se nemůže rovnat přitažlivosti Seleny ani zdaleka. Herecky to taky není žádná paráda, neschopnost ústy trefovat playback mě vyloženě bila do očí. Pokud byste chtěli vidět Selenu v akci, udělejte si necelou hodinku čas a dejte si její poslední velké vystoupení v Astrodomu, kam se v seriálu patrně dostaneme až na konci druhé (nedejbože třetí!) série. Směle do toho, není nač čekat. ()

Reklama

Galerie (85)

Reklama

Reklama