poster

Spartakus a podmořské slunce (TV seriál)

 • Francie

  Les mondes engloutis

 • anglický

  The Absorbed Worlds

Animovaný / Dobrodružný / Rodinný / Fantasy

Francie, 1985, 52x26 min

Režie:

Michel Gauthier
(další profese)

Komentáře uživatelů k TV seriálu (4)

 • corpsy
  *****

  Svoje detstvo si bez tohto kultového seriálu už neviem ani predstaviť.(10.5.2011)

 • Trancetino
  *****

  Už neviem kde som to stále pozeral. Naši to nedávali. Asi na Pro7. Aj keď som nič nerozumel tak to bola jedna z najkrajších a najlepších rozprávok v mojom detstve. Už len to intro je hneď nádherné https://www.youtube.com/watch?v=VGOMnE26jNo Neskutočná nostalgia. Prekrásna.(2.6.2018)

 • Petike
  ****

  Dlho, dlho som pátral, akože sa tento seriál volal, ale práve dnes som ho konečne našiel ! Keďže je to už dávno, čo som ho videl, a keďže pamäť môže klamať, zatiaľ radšej hodnotím na štyri hviezdy. Z toho, čo som zo seriálu videl, a čo si ešte vágne pamätám, už na mňa v tých dávnych detských rokoch dýchala pútavá a atmosférická science fantasy. Plus, to robotické vznášadlo hlavných hrdinov nemalo chybu a piráti boli celkom srandovní. :-D(2.4.2015)

 • throwaway
  *****

  Tohle bylo fakt něco hypnotizujícího. Ze seriálu si pamatuju jen to, že tam byla nějaká paní v bílém, mluvící loď (kterou nejspíš daboval Bohuslav Kalva), nějaké umírající slunce a nějaký kluk jménem Matt, který říkal své sestře Rebece "špunte". To je to co si pamatuju. Už ale vůbec nemám ponětí, kdo tady daboval koho. Ani jsem tenkrát nerozuměl o čem to pořádně bylo. Pochopil jsem že to bylo o nějaké skupině, která se snažila zachránit nějakou civilizaci, protože jejich slunce umíralo nebo co.(11.6.2019)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace