Spartakus a podmořské slunce (TV seriál)

• Francie

Les mondes engloutis

The Absorbed Worlds

Animovaný / Dobrodružný / Rodinný / Fantasy

Francie, 1985, 52x26 min

Michel Gauthier

Komentáře uživatelů k TV seriálu (4)

Svoje detstvo si bez tohto kultového seriálu už neviem ani predstaviť.(10.5.2011)

Už neviem kde som to stále pozeral. Naši to nedávali. Asi na Pro7. Aj keď som nič nerozumel tak to bola jedna z najkrajších a najlepších rozprávok v mojom detstve. Už len to intro je hneď nádherné https://www.youtube.com/watch?v=VGOMnE26jNo Neskutočná nostalgia. Prekrásna.(2.6.2018)

Dlho, dlho som pátral, akože sa tento seriál volal, ale práve dnes som ho konečne našiel ! Keďže je to už dávno, čo som ho videl, a keďže pamäť môže klamať, zatiaľ radšej hodnotím na štyri hviezdy. Z toho, čo som zo seriálu videl, a čo si ešte vágne pamätám, už na mňa v tých dávnych detských rokoch dýchala pútavá a atmosférická science fantasy. Plus, to robotické vznášadlo hlavných hrdinov nemalo chybu a piráti boli celkom srandovní. :-D(2.4.2015)

Tohle bylo fakt něco hypnotizujícího. Ze seriálu si pamatuju jen to, že tam byla nějaká paní v bílém, mluvící loď (kterou nejspíš daboval Bohuslav Kalva), nějaké umírající slunce a nějaký kluk jménem Matt, který říkal své sestře Rebece "špunte". To je to co si pamatuju. Už ale vůbec nemám ponětí, kdo tady daboval koho. Ani jsem tenkrát nerozuměl o čem to pořádně bylo. Pochopil jsem že to bylo o nějaké skupině, která se snažila zachránit nějakou civilizaci, protože jejich slunce umíralo nebo co.(11.6.2019)