Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Pilnému studentovi převrátí život naruby jeden nepovedený fórek. Zveřejní proto seznam věcí, které by chtěl udělat jinak, kdyby mohl – a možná že pořád může. (Netflix)

Recenze (19)

Pethushka 

všechny recenze uživatele

Kdyby byl film v jazyce, který ani trochu neovládám, chápala bych, že mi unikla pointa, ale já rozuměla všemu, co osoby na obrazovce říkali, nicméně stejně nechápu, o čem ten film sakra byl. Tady je špatně snad všechno. Přísahám, že nevím, s kým byl hlavní hrdina kamarád, jaký měl vztah s rodiči a co tím vším vlastně chtěl dokázat. Poslední bod je asi omluvitelný, protože má jít podle všeho o nespokojeného puberťáka, který tak ale nepůsobí, a já jsem z toho proto ještě větší jelen. Je to tady? Zestárla jsem natolik, že nechápu dnešní mladé lidi?! Znamená to, že už nejsem mladá?! F**k it. ()

Terezinka198 

všechny recenze uživatele

Nevím, asi nejsem hlavní věková skupina, pro kterou to bylo točeno. Jo, jsem už na podobné "bucket listy" asi moc stará a nijak mě to netrápí. Rádoby konec coby influencera/youtubera? Guess I can accept that. Vykašleme se na Harvard? Jako pointa ok, ale Harvard, bro... Aspoň, že se hořící škola povedla. ()

Reklama

Aljak 

všechny recenze uživatele

Idea a pointa tohto filmu boli výborné. Ale bohužiaľ, prevedenie dosť biedne a nevyvážené. Taký obrovský potenciál, a napokon niečo takéto? Škoda! Od priblblej dejovej línie, cez nezmyselné zvraty, až po nesympatickú ústrednú postavu, ktorá sa len tak zo dňa na deň zmenila zo zodpovedného cieľavedomého mladíka na rebela bez kúska úcty a rešpektu (čo malo silou mocou vzbudzovať akýsi obdiv). Ale inak, pozerať sa na to dalo a určite sa pri sledovaní naskytá otázka pre každého z nás : Čo by ste dali na svoj Fuck-It List? ()

Heywood 

všechny recenze uživatele

Kritika systému, který žije jen sám pro sebe a nikoliv pro lidi = ANO, fajn. Kritika idiotismu sociálních sítí = Velké ANO, kdo tam je je sám proti sobě a dělá jen užitečného blbce. ALE hlavní hrdina ještě šel, rodiče byli karikaturou, spolužáci nemožní, holka = velká láska = nepřesvědčivé, sladký konec jakéhosi youtubera/influencera, co si rok jezdí po světě a fláká se, (konečně žije) a je "mluvčím své generace" = blbost na entou a idiotský příklad. Asi jako když se hlásalo, jak černoch se z čističe bot stal miliardářem. Stejná blbost made in USA. 35% a je to hodně nevyužitý potenciál příběhu a k tomu génius, co vyhrál stamiliony... to už se nedalo rozdýchat. ()

Machaut odpad!

všechny recenze uživatele

Hloupý a naivní film. Nevím, čeho chtěli tvůrci dosáhnout nebo co tím chtěli říct, jen tím podporují ještě větší bordel v Americe než je. Zachvilku už nikdo nebude mít povinnosti k ničemu a bude si jen chtít čistě svůj sen bez ohledu na lidi a na společnost atp. Mimochodem je zde krásně vidět zodpovědnost a myšlení teenagerů vyrůstajících v naprostém luxusu, kteří si mohou dovolit naprosto cokoliv bez jakýchkoliv následků. ()

Galerie (59)

Reklama

Reklama