• Aljak
  **

  Idea a pointa tohto filmu boli výborné. Ale bohužiaľ, prevedenie dosť biedne a nevyvážené. Taký obrovský potenciál, a napokon niečo takéto? Škoda! Od priblblej dejovej línie, cez nezmyselné zvraty, až po nesympatickú ústrednú postavu, ktorá sa len tak zo dňa na deň zmenila zo zodpovedného cieľavedomého mladíka na rebela bez kúska úcty a rešpektu (čo malo silou mocou vzbudzovať akýsi obdiv). Ale inak, pozerať sa na to dalo a určite sa pri sledovaní naskytá otázka pre každého z nás : Čo by ste dali na svoj Fuck-It List?(6.7.2020)

 • Machaut
  odpad!

  Hloupý a naivní film. Nevím, čeho chtěli tvůrci dosáhnout nebo co tím chtěli říct, jen tím podporují ještě větší bordel v Americe než je. Zachvilku už nikdo nebude mít povinnosti k ničemu a bude si jen chtít čistě svůj sen bez ohledu na lidi a na společnost atp. Mimochodem je zde krásně vidět zodpovědnost a myšlení teenagerů vyrůstajících v naprostém luxusu, kteří si mohou dovolit naprosto cokoliv bez jakýchkoliv následků.(5.7.2020)

 • Dechman
  *

  Možno len hodnotiť potenciál, ale zmes toho čo sa objavuje vo filme teda nijak do seba nezapadalo. Už len ten rozbeh filmu je dosť nepodarený, doslova odfláknutý. Pozrieť sa to dá, no radšej si pozriem "Znovu 17". Ak už hľadám komédiu tohto typu. Všetko by bolo inak dopadlo keby sa aspoň trošku dbalo na dejovú postupnosť a využitie hercov k lepším výkonom. Inak typická omáčka...(7.7.2020)

 • NinetyOne
  *

  SPOILER: Neuvěřitelný! V polovině filmu jsem si řikal, že to je po dlouhý době film z produkce Netflixu, kde se mi nikdo nesnaží strkat černochy a homosexuály do ksichtu. Běžela 54. minuta a BOOOM! Mladý teplý černoch ve vedlejší roli se přiznal ke své orientaci svému nejlepšímu kamarádovi. Ten ho samozřejmě ujistil, že je to naprosto v pořádku a že mu kryje záda. V pozadí hoří učebnice končících středoškoláků, kteří se těsně před koncem školy zničehonic rozhodli začít tvořit své fuck it listy a jsou jim úplně ukradené následky. Řada rádoby emotivních dialogů, kdy se herci div nerozbrečí nad svými každodenními problémy typickými pro obtížný život v Palm Springs, LA. Byť se jedná jen o fiktivní příběh, nedovedu si představit, že věčný panic - šprt, který se 18 let připravuje na univerzity a dostane se na úplně všechny, jen tak ze dne na den odpálí svojí střední školu, uspořádá doma párty, ukradne tátovi S-Class a za to všechno dostane tři miliony followerů na Instagramu a vstupenku na Harvard, který následně odmítne. Film jak šitý na míru pro děti. Prvotřídní vymývačka mozků pro náctileté předplatitele Netflixu. Hodnota filmu úplně nulová. Netflix se zbláznil.(10.7.2020)

 • Alisce
  ***

  Myšlenka filmu je dobrá, ale už jsme tu pár takových poselství měli a od kluka z bohatý rodiny, který se vlastně nemá nějak špatně, to nebylo moc uvěřitelný. Neříkám, že mě film nebavil, dokonce jsem během filmu měla chuť jít taky udělat něco ze svého seznamu, ale ten konec mě tak zbrzdil, že vlastně nechápu, co tím filmem chtěli říct. Měla to být komedie, ale nezasmála jsem se. Jednou vidět stačilo, i když hlavní herec se mi fakt líbil a to i přes to, jak rozmazleně na mě působila jeho postava.(2.8.2020)