Elle je odhodlaná užít si poslední léto před vysokou naplno. Dá proto dohromady seznam šílených věcí, co chtěla vždycky udělat, ale taky musí ukočírovat Noaha s Leem. (Netflix)

Monisek

Jednička byla super, dvojka celkem taky, ale tohle prostě nevyšlo... Nevím, jestli jsem na to jen neměla náladu, ale prostě se mi to nelíbilo. Ten konec to zabil uplně. Jedna hvězda za herecké obsazení a druhá z nostalgie. ()

jasanka

Vetsinu filmu jsem vahala mezi 2-3* - neskutecna toxicita ve vsech vztazich (snad jeste vic nez v jednicce a dvojce), neustale slzy a citove vydirani, hadky atd. A taky by to chtelo hodne prostrihat. Pak ale prisel prvni zaver, ktery to vse srazil jeste niz. Ale to jsem netusila, ze prijde jeste zaverecna posledni kapka, a to uplny konec. Co to sakra bylo?! Priserne, trochu lituju, ze jsem se serii vubec zacinala. ()

BOURQUE

Záverečné dielo trilógie „The Kissing Booth“ je „paradoxne“ najslabším článkom celého príbehu. Posledné dielo sa snaží byť naraz vážny a udržať tú ľahkú a fajn náladu, ktoré boli charakteristické pre predchádzajúce časti príbehu. Táto koexistencia však nie vždy funguje, mnohokrát dominujú práve zábavné a priateľské momenty. Tie vážnejšie, napríklad rozchody alebo Ellenina nenávisť voči novej priateľky jej otca, sú na jednoduchej úrovni a bez hĺbky. Pokusy o zobrazenie toho, že hlavní aktéri filmu sa postupne posúvajú do dospelej kategórii, sa vydarili len čiastočne. Každopádne, neviem ako je to v knihe, tvorcovia mali odvahu aplikovať taký scenár, kde nie úplne všetko končí s „happy endem“ (alebo podľa predstáv). Samotné postavy a chémia medzi nimi však stále funguje – trojica Joey King / Joel Courtney / Jacob Elordi si užívajú každú spoločnú minútu a vedľajšie postavy ich dopĺňajú na akceptovateľnej úrovni. Samotné post-ukončenie filmu, aka „Six Years Later“, je snaha o akési „korektné“ ukončenie celého príbehu. Z určitého hľadiska dobrá vec, ale v danej forme možno by sa to malo spraviť inak (ale „The Kissing Booth“ tam proste nesmel chýbať). P.S.: Scéna „Mario Kart“ takmer nemal chybu. Osobné hodnotenie: 70% (***) ()

Rathalos

Kto si zamiloval prve dva diely,tak sa mu bude urcite pacit aj tento treti,lebo sa nesie v podobnom duchu,no a ja patrim k tym,kto si to vychutnaval,krasne zakoncenie trilogie a jednoznacna spokojnost po kazdej stranke...:-) ()

moviechecker

Aj pri treťom diely si dokázali zachovať úroveň predošlých dielov a stále je to  pozerateľné. Spracovaniu nemám čo vytknúť, určite táto trilógia patrí medzi lepšie pubertálne veci na netflixe. ()

Maximilianus

Prvé dva diely som nevidel a k tomuto som sa dostal náhodou. Úprimne, čakal som niečo horšie všetky dôležité vzťahy mi boli rýchlo vysvetlené, takže som sa vedel celkom obstojne vžiť do deja. Síce by bolo lepšie,  keby som s postavami čo to odžil, a v podstate som videl ten najmenej zaujímavý diel, no séria ma neupútala natoľko, aby som si zvyšok dopozeral. Ale inak sa tento diel dal pozrieť a fanúšikovia si ho užijú ešte viac. Pre mňa 5,5/10. ()

Dejvecd

Nebavil som sa. Neočakával som od 3. Kissing Booth-u nič veľké, ale aj tak som si nemyslel, že to bude až takto zlé. Predchádzajúce diely ma bavili, kvôli svižnosti a vtipnosti, ale v tomto filme je to všetko zle. Je to dlhé a oproti predchádzajúcim dielom nezábavné a z dejového hľadiska mi vlastne prišlo, že sledujem skoro úplne to isté, ako bol 2. diel a pripadá mi, že sa tie postavy z dvojky fakt nikam neposunuli a zase sa hádajú, kvôli úplne rovnakým veciam. Nesmiem tiež zabudnúť, že už ma vôbec nebavili a niektoré ich rozhodnutia sa mi zdali úplne stupídne. Herci však hrali dobre a je vidieť, že o nejaké emócie sa tam snažili + ešte chválim dosť pekný vizuál. Nie som sklamaný, pretože som nič moc neočakával, ale myslím si, že tvorcovia mali na viac. Vo výsledku som rád, že som film dopozeral bez ujmy na duševnom zdravý, ale púšťať si znova už nikdy nehodlám a ani to nikomu nebudem odporúčať. 2,5/10 ()

Luciee113

Velké, opravdu velké a dlouhé čekání na třetí díl dopadlo velkým zklamáním... Tento třetí díl byl naprosto zbytečný. Myšmaš všeho druhu, zbytečné a nesrozumitelné rozchody a dohady.... Spíše tragédie než komedie. Ten konec totálně zabili... ()

riza-do

Ošklivka Elle je už snad konečně a nadobro u konce. Namísto abychom sledovali pětiminutový sestřih vzpomínek a loučení, doplněný o srdcervoucí hudbu, jsme byli nuceni sledovat snad polovinu filmu loučení a řešení trapných a dávno vyřešených malicherností, doplněnou o mozkorvoucí hloupost. Proč že je tahle série nazvaná komedií mi stále uniká. Jedna hvězda za ten MarioKart. Je to marný, je to marný, je to marný.. ()

Domas88

Aby se někomu povedlo na romatickou komedii 3 super dily, za mě úplně luxus a žádný díl mě nezklamal ! Jediné co jo , tak opět hodnocení, já si ani nečetl komentáře, stačil mi trailer a pak super zažitek. ()

mstychov

Nebylo to spatny ani dobry. Takovy prumer. Cekala jsem trosku vic. Kazdopadne mi to cely prislo jako super napad. Mam celkove rada filmy na pokracovani. Herce z tohoto filmu nejde nezboznovat. :) Konec katastrofa. ()

Teachman

Námět a zápletka: 5/10 ... Vizuální stránka: 8/10 ... Soundtrack: 5/10 ... Didaktický potenciál: 5/10 ... Celkový dojem: 6/10. ()

alisek87

Trochu jsem se dalšího filmu bála, co tam ještě mohou řešit, ale bylo to milé překvapení. Postavy mají vývoj, řeší normální věci, jako vztah přes celou zemi a že to prostě nebude fungovat, vystihli to opravdu věrně. Za mě super celá trilogie, i když ne uzavřena dle mého očekávaní, ale kdo ví :) ()

quokam

Zaverecny dil celou trilogii ani nepotopil v oceanu kyce, ani nepovysil do vysin psychologickych studii. Mladsi bracha se opet projevuje jako sobecky pubertak, starsi zase jako vcelku vyzraly muz, jehoz psychicke demony z prvniho dilu zmizely lusknutim prstu, az by si jeden myslel, ze ho tvurci v uvodu trilogie zbytecne pomluvili. Hlavni hrdinka se opet potaci mezi obema zarlivci s majetnickymi sklony, do toho trable se ctitelem a se zamilovanym otcem.  Jo, mela to tezke, jako vojak na fronte mezi ctyrmi nepratelskymi kulometnimi hnizdy.  Zacatek, jak to ma trilogie ve zvyku, celkem nuda, pak se to trochu rozjede. Souhlasim s Lacike ohledne nevyuziti mnohych vedlejsich postav z minulych dilu, ktere se zde jen mihnou. Tak bud jim tvurci meli dat prostor, nebo je uplne vystrihnout, bo takhle se divak jen zmatene dohadoval, kdo ze to ten ci onen je. Efektni tanecni vecer si krome priprav jiste vyzadal i tvrde caste treninky, ktere nejenomze nejsou ve filmu ani naznacene, ale na ktere jak vypliva z kontextu hlavni hrdinka ani nemela cas. Chaoticky zaver by si spise zaslouzil rozvinout v samostatnem dile. Za mne vlasy hlavni hrdinky na konci filmu ok, ale o tech par let starsi nikdo z tech tri ctyr tedy nepusobil, dalsi duvod vyckat, az herci vyzraji a natocit dalsi dil, nez to takhle utnout a jeste tam umele jako pest na oko dat libaci stanek, aby se omluvil mozna trochu nestastne zavazujici nazev filmu a trilogie. Za mne nepotopenych ani nepovysenych  50 pro. ()

Little_Sawy

Kdy jsem zjistila že bude třetí a zároveň i poslední série "The Kiss Ing Booth" tak jsem málem padla na zadek. Opět je to příbeh o romantické lásce Ell a Noaha, medzi kterými to někdy skřípe, někdy to jede prostě božský. Ve třetí a posledný kapitole jsem snáď nenechala oko suché aniž bych nevysmrkla jedinou kapičku slzy. Ell, Noah, Lee a tá jeho, kterou jsem jaksi neměla ráda pokaždé když jsem jí zbadala na obrazovce, si jdou užit léto na domě na pláži, kterej se ale bude bourat, při úklidu najdou Ell s Leem, starej letnej seznam s ktorýho si dají za slib, vše splnit. Jenže, někdy to prostě udělat úplně vše, nejde jen tak lehce, jak si kdo myslí.. ()

WNDA

Asi je to o něco horší než první dva díly, Dvě hodiny jsou pro tenhle typ filmu dost zbytečný, Přišlo mi že je to dost natahovaný a někdy i zdlouhavý. Herci klasicky docela průměrný, možná lehce nadprůměrný výkon. 60% ()

Petr.Tlapa odpad!

Takhle dlouho mě žádný film nevytočil. Každá druhá scéna zvrat v podobě kliše a žárlivosti. Nepochopitelné chování postav na fakt, že jim je 23 let a vystupují jak 15ti letí puberťáci. Celá trilogie vůbec neměla vzniknout a mělo to skočit u prvního dílu. Snad už 4. díl toho odpadu nevyjde!!! ()