Death of Me

• USA The Death of Me (pracovní název)

Pár na dovolené na odlehlém ostrově, Christine (Maggie Q) a Neil (Luke Hemsworth), přišli na ostrov dokumentovat místní kulturu. Ráno se probouzí v zaneřáděném bytě bez vzpomínek na to, co se stalo. V panice se snaží chytit trajekt, aby se mohli dostat domů. Cesta k trajektu je ale podivná, stejně jako náhrdelník Christine, který nikdy předtím neviděla. Z ostrova se nedostanou a cestou zpátky do vesnice si uvědomí, že Neil minulou noc nahrával na svůj digitální fotoaparát. Když si přehrají video z minulé noci, zjistí, že se podíleli na místním rituálu, zahrnujícím podivný drink v baru, po kterém následuje násilný incident mezi Neilem a Christine. Ten končí zabitím Christine jejím partnerem Neilem a pohřbením jejího těla. (Bospor)

mikki089

Osobně si myslím, že se tento film Darrenu Lynn Bousmanovi povedl. Napětí si děj dokáže udržet po celou dobu, Maggie Q zahrála svoji roli fantasticky a celková zápletka, ač neoriginální, byla vydařeně natočená. Příběh dokáže diváka napnout a udržet u obrazovky, proto dávám 4 hvězdičky. ()

Mamlas

Začátek zaujme krásnými záběry ostrova u Thajska. Celý film je pak natočen v zajímavých exteriérech. Konec pozitiv. Celou dobu jen sledujeme, jak stará omámená baba pobíhá po městečku. Míchá se realita s jejími podivnými vidinami a sny. Nedá se spolehnout na žádný záběr, že je to pravda. To je frustrující, protivné a zejména dlouhé, motonní, blbé a nudné. To trvá až do konce. Děj tam není vlastně žádný. (18%) ()

BlondJames

Jako buddhistka musím dát určitě lepší počet než ostatní.Miluju jejich kulturu a vše s tím spojené.Film byl natáčen na nádherným thajským ostrově a celkově to prostředí hladilo na duši.Jakožto amatérská tatérka mám sen si nechat udělat ruční tetování ,onou tyčí na jejímž konci je jehla, a proto jsem byla nadšená, když jsem se mohla pokochat i takovouto scénou, a ještě k tomu si prohlédnout úžasné masky, sošky atd. za mě absolutní krása.Napínavě poutavé,jednohubka přesně pro mě. ()

Rychloskot

Strašně moc otázek to pokládalo a strašně málo zodpovídalo. Až tak moc, že to zkazilo dojem z jinak zajímavého a celkem originálního horůrku. Některé věci bych si dokázal představit napínavější a temnější. Jo a Maggie Q, ze které jsou všichni tak unešení, jak tam byla hot... Jsem nepochopil. Prostě... Asijská holka, no. Dost málo oblečená. ()

ifca88

Tak tohle se nepovedlo, ani Maggie Q to nezachránila...začátek vypadal slibně, ale po zbytek stopáže Maggie Q akorát zmateně pobíhá po ostrově, vždy někam dorazí, tam má halucinaci a pak se probudí úplně na jiném místě. ()

TesterX

Slusna kamera, prostredi a zvuk. Film je ale blabol. Ackoliv se reziser snazil (pres jeho retardovane schopnosti) nekolik rozehranych linek zabalit do psychedelickeho vyletu do tamni kultury - vubec se mu to nepovedlo vzhledem k tomu, jak jsou nektere scenky smesne, bo spis k placi. Zacatek jeste navnadil, ale vsechno po dvaceti minutach je uz jen plavba v zumpe - a tu absolvovat vetsina divaku nechce. ()

parazit

Vskutku horor... Ale ani ne podle žánru, ale co do koukatelnosti. Hvězdu za to, že týpek zabije manželku a ona je s tím docela v poho- nový druh domácího násilí, zkusíme doma...? ;) Dal se v tom lehoulince rozpoznat režisér svým osobitým stylem alá Saw, ale hodně slaboučké. ()

Saxos

Bohužel tento rok udělali po 200 letech ostrované malou, ale osudovou chybu. Vybrali špatně. Neměl jsem s ničím problém. Neodehrálo se nic nemožného. Žádné zbytečné lekačky, skřípějící podlaha, rozsekání na 341 částí, ale jen exotika, jazyková bariéra, ochranný rituál, halucinace, logický konec. Závěr: doporučuji. Trochu podhodnoceno. ()

MartinSTFC

No to byla taková bezduchá slátanina, i když duchů tam bylo dost. Co to jako mělo být? Horor to tedy určitě nebyl, thriller ani drama také ne. Celou dobu jsem čekal, že se něco stane a stalo se jen to, že jsem u toho málem usnul. Vše bylo špatně. Absolutně nechápu tak vysoké hodnocení. To už snad mají všichni v hlavě opravdu vymeteno, že jim toto přijde zajímavé? ()

Mukade

úbohá zlátanina, ešte dobre že som po 10 min. rovno skočil pred koniec, ušetril som si zabitý čas... Proste lacný TV "horor" s hercami na hranici vyslúžilosti a tomu zrejme príslušnými honorármi... ()

lineker

Hrozně hloupé, amaterské, zmatené. Prakticky jde pouze o pobíhání od domu k domu od jedné osoby k druhé na jednom (zřejmě) honolulském ostrově, tak aby se hrdinka na konci dozvěděla co si pro ni místní přichystali za překvapení. Oceňuji pouze hezké exteriéry a moji vůli dokoukat tenhle "skvost" do konce. ()

Aceboris

Začiatok v celku zaujímaví, párik , ktorý sa preberie po preflamovsnej noci, vôbec netuší čo sa stalo . Keď chcú opustiť ostrov všetko sa kazí , po neúspechu opustiť ostrov, taxikár ich vyhodí , stratené pasy, ukradnutá batožina, sa opätovne vrátia do svojho prenajatého domu kde v zúfalstve prehľadajú všetko čo sa dá . Vysvetlenie im môže dať video záznam z kamery keďže si všetko natáčali , zistili , že v jednom bare vypili zvláštny drink , ktorý má halucinogene účinky. Vo videu však nie je niečo v poriadku Neil v ňom zavrazdi Kristínu . Obaja zhrození , ani len netušila čo ich ešte len čaká. ------ Ako som napísal , začiatok ok , potom čistá katastrofa , zlatanina niečoho čo sa chce podobať na horor , no na jednu , dve scény to okolo ani neprešlo . Všetko sa to točí okolo scén , ktoré skôr nedávajú žiaden zmysel, nakoľko už ani netušíte čo je skutočnosť a čo predstava , či už jedného , alebo druhého . Samozrejmosťou sú tajné pohľady ľudí, neznáme znamenia , zvláštne vysvetlenia, čudné situácie, ktoré majú akože pomôcť , ale žiaľ skôr ten film pochovávajú. Jediné pozitívum je Maggie Q, ktorá aj v 41 rokoch vyzerá fakt skvelé. Za mňa 2/10 ()

raininface

Navštivte Little Ko Kut! Nejkrásnější pláže v Thajsku! Už 200 let tam nebyla žádná bouře! Přátelští domorodci a jejich úžasné rituály! Ráj pro turisty! ()

caerol

Tak tohle mě teda moc nenadchlo, málem se mi u toho zavařil mozek. Člověk totiž celý film přemýšlí co je pravda a co lež. Navíc Maggie zde nepodala zrovna svůj nejlepší herecký výkon. Celé to bylo takové hektické a nezáživné. Je to jeden z těch filmů, které bych si už znovu nepustila a určitě brzy upadne v zapomění.... ()