Narozeninová párty v New Yorku roku 1968. Nezvaný host a opilecká hra. Sedm gayů se musí vypořádat s potlačovanými city a nepříjemnými pravdami. (Netflix)

Karin00

Bála jsem se, že to bude dlouhý film, ale, přišel mi naopak krátký a bylo mi líto, že už končí. Dobré obsazení, vynikající hudba, herecké výkony, atmosféra. Film mě bavil od začátku do konce. Úžasná změna filmu v drama v pár okamžicích. Komorní drama které má co nabídnout. ()

Frameline

Další z pozoruhodných počinů Netflixu, který stojí za vidění. Nejnovější adaptace průlomové divadelní hry stojí na brilantních dialozích a hereckých výkonech současných gay osobností broadwayských scén. Místy krutá sonda do nitra gayů přelomu 60. a 70. let může působit jako old school, ale pravdou je, že bychom těžko v současné nebo nedávné době hledali tak výborný dramatický text se 100% gay obsahem. Jim Parsons sice opakuje své herecké grify ze série Hollywood, nicméně v kombinaci s dalšími aktéry cynického večera patří k nezapomenutelným. Je to drama o osamění, o sebeúctě, o lásce a přátelství v době, která gaye stigmatizovala a coming out byl společensky nepřijatelný. ()

Jakubgrman

Podľa mňa to je super film. Myslím si, že sa herci dokonale popasovali s postavami a postavy zahrali dokonale, čiže dokonalé herecké výkony a dobrý výber hercov. Veľmi sa mi páči celý príbeh a osud a charakter postáv. Mojou najobľúbenejšou postavou bol Donald. Vôbec mi nevadí, že film je o homosexuáloch, dokonca som rád. Pretože homosexuáli majú rovnaké práva ako heterosexuáli, a preto nevidím rozdiel, prečo by nemohli byť filmy aj o nich a prečo by nemohli hrať v nich. Čo ma však vždy rozosmutný, je to, že mnoho ľudí homosexualitu neakceptuje, aj keď sme v modernej dobe. Škoda, že má veľa ľudí s týmto filmom problém len, preto, lebo je o homosexuáloch. ()