Vražedný aerobic

David A. Prior

David A. Prior

David Winters, Peter Yuval
  • Campbell

Slasher od Priora? To jsem si nemohl nechat ujít. Čekal jsem šílenost ale nakonec se mi dostala docela vážná kravina. Abych byl upřímný spíše jsem zklamaný. Ne film není rozhodně špatný jen je zbytečně nudný a třeba takový scény s posilováním mě extrémně nebavily. Krve tu nijak extra není a tak člověk prostě sedí a čeká na konec který taky nebyl nijak záživný.(9.12.2012)

Celkom fajn slasher. Nie je síce veľmi krvavý a vraždy boli dosť nenápadité, ale od druhej polovice sa sypali ako na bežiacom páse. Film má dve veľké výhody: Hudbu a prostredie. V hudbe sa často striedal rockové a popové šlágre 80. rokov. Hralo tu množstvo vyšportovaných sexy kočiek s peknými prsiami, čiže na scénky, kde pekne pokope cvičili aerobik v obtiahnutých oblečkoch, bola radosť pozerať.(21.9.2010)

Když zetkový sranec, tak jedině od Priora, jehož patlalství dosahuje až grandiózních úrovní a proměňuje klišé a stupiditu v zářivé brilianty. Jeho skloubení osmdesátkové módy aerobiku a health clubů se slasherem nechtěně odhaluje obludnost a grotesknost vyhrocené fetišizace těla. Zdejší postavy doslova tělocvičnou žijí, neboť tepláky, tílka, elasťáky, návleky a čelenky nosí také na ulici i doma. Jalové dialogy, všeobjímající topornost herců i inscenace a směšně překombinovaný scénář vytvářejí neprůstřelně konzistentní absurditu, která své publikum potěší, jako nic jiného. Inu, ideální titul pro Festival otrlého diváka a jeho hvězdnou tlumočnici Samanthu Bifidus, která se náležitě zhostila nejen nablblých dialogů, i četných songů a dala tak publiku další nezapomenutelný zážitek.(19.2.2012)

• EvilPhoEniX

Dlouhé vlasy, velké kozy, krásné zadky, špatná muzika a obrovská, nebezpečná SPONKA.. Těmihle slovy bych popsal tenhle smutný, špatný film. Mám rád slashery a viděl jsem jich stovky, ale tenhle bych zařadil na poslední příčku. Zápletka je z papíru a směšná, herectví je hnus a scénář je kompletně absurdní. Vražd je asi 30, ale všechny mimo záběr, všechny se uskuteční během 30 minut, kde mrtvoly padají ve stínu jak na běžícím páse, po přitom hraje otřesná muzika.. Katastrofa! Za vidění stojí pouze hezké holky, kterých zde bylo dost, ale to je na horor poněkud málo. 30%(4.9.2013)

Kvalitní a zábavný slasher z prostředí fitness centra s nezaměnitelným feelingem osmdesátých let. Děj je jednoduchý, ale úderný. Po fitness centru a jeho těsném okolí pobíhá zabiják a kosí klienty i zaměstnance centra. Činí to dosti zvláštním, ale divákovu oku lahodícím způsobem. Ihned mi na mysl naskočila Fulciho Smrtící spona. Do toho nám přibývá jeden drsňácky se tvářící polda a vzhledem k osobě režiséra, jeden klaďas v upnutých trenýrkách v podání koho jiného, než Teda Priora. Vražda střídá vraždu a místa mezi nimi vyplňují pěstní souboje a nakrucující se ženská těla za doprovodu dobových hudebních fláků. Tvůrci netěží pouze z kopy zajímavě pojatých mordů, ale i jak je výše již naznačeno z přehlídky spoře oděných krásek - samozřejmě dojde i na sprchovou scénu. Vzhledem ke kratší stopáži a velice zábavnému obsahu směřuje snímek celkem svižně, bez nudných pasaží, k nečekanému finále. Samozřejmě dílko je béčko jako řemen, takže tomu odpovídají herecké výkony, které ve spojení s některými dialogy působí místy velmi úsměvně. Ovšem toto nemůže na snímku béčkového ražení moc pokazit. Takže u mě s přehledem za čtyři hvězdy.(5.3.2011)

• - Natáčelo se v Los Angeles v Kalifornii. (Epistemolog)