kaylin

Andrew Jones snímkem „The Haunting of Margam Castle“ přesvědčil, že skutečně nejde o to, jak dobré filmy natáčí, protože primárně jde o to, kolik jich natočit zvládne. A docela se mu daří je dostávat mezi lidi. Tedy samozřejmě mezi celkem omezenou skupinu lidí, ale stejně. Pokud se na film „The Haunting of Margam Castle“ chcete podívat, tak opravdu jen proto, že chcete vidět jakoukoli duchařinu. ()

Aceboris

Skupinka mladých americkych parapsychologov je poslaná na preskúmanie opusteného a strašidelného zámku v Anglicku. Ten by mal patriť medzi najznámejšie v krajine . Už počas cesty a rozhovoroch s miestnymi obyvateľmi sa zdalo , že tomu tak skutočne bude. Toto všetko ešte umocňovalo odhovaranie , že sa jedná skutočne o niečo desivé čomu sa majú vyhnúť a radšej odísť preč. Po príchode na zámok sa začnú diať zvláštne veci , hudba v miestnosti , pohyb predmetov, zdá sa že to skupinka nadšencov to má spočítané----- Dobre to znie , ale skutočnosť je fakt otrasná , hrozné spracovanie , výkony hercov , ktorí vlastne ani sami neveria tomu čo hovoria, neskutočný amaterizmus, dialógy , žiadne efekty, žiadne napätie , kopa kecov . Hudba , čo je základ hororu tu bola neskutočne otravná a dokonca liezla na nervy. Fakt je ten , že sa tam vôbec nič nedeje a tých 81 minút je v tomto prípade nekonečných. Za mňa 1/10 Pokiaľ si chcete niečo obdobné pozrieť tak určite radšej Stephenov Kingov , Dom v Ružiach ()