The Special

Jerryho (Davy Raphaely) vztah s Lisou zažívá dost krušné období, jelikož si Lisa (Sarah French) myslí, že ji Jerry podvádí. Zoufalý Jerry neví, jak vše urovnat, ale jeho nadřízený Mike (Dave Sheridan) přijde se zajímavým nápadem. Vezme Jerryho do jednoho zvláštního bordelu, kde mají v nabídce především jednu kuriózní specialitu. Tou není žádná vysoce atraktivní žena, ale černá krabice s kulatým otvorem. I přes spousty pochybností ji Jerry vyzkouší a zažije s ní nejlepší sex svého života. Jenže místo toho, aby ho to nabudilo aspoň sexuálně i doma s Lisou, se Jerry začíná stávat stále více posedlý představou dalšího sexuálního zážitku právě s onou krabicí. A jeho posedlost roste natolik, že morálně upadá stále níž a níž... (honajz2)

JASON_X

Upřímně řečeno v první půli bylo několik momentů, kdy jsem měl sto chutí tu prapodivnou nechuťárnu vypnout, říkal jsem si, že na tohle jsem asi fakt málo úchylnej. Ale postupně se děj docela dobře rozjede a já se nestačil divit. Jestli vás láká nějaká ujetá a fantasmagorická variace na Cronenberga, ujetější a fantasmagoričtější než sám mistr ujetosti a fantasmagoričnosti, tak směle do toho, stick it in here! (Díky za tip Ratchetce.) ()

Flopik

Krabička, do ktorej keď strčíte ehm tak vás spraví ako ešte nikto a vy sa stanete závislými. Znie to ako komédia ? Podľa mňa áno, no namiesto toho sme dostali "horor" s otrasnými hercami a nudou. Prvú hodinu sa skoro nič nedeje, potom sa niečo troška začne a na konci musím pochváliť výborné masky. Za to aj moje hodnotenie. Keby tam toho bolo viac, mohlo to byť aspoň pekne nechutné takto sklamanie. ()

Kudly4

Na to, co režisér vyplodil v roce 2017, tak jsem tomuhle moc šancí nedával, ale nakonec jsem překvapený. Natočeno je to kvalitně, herci taky v pohodě, originální nápad. Frajer přijde do bordelu a místo kurvy opíchá tajemnou, dřevěnou bednu, no a jízda začíná. Škoda absence Gore, pár vražd tu je, ale nic co by stálo za řeč. Chtěl jsem napálit tři *, ale finále bylo krásně nechutný a úchylný, takže čtvérka, ale vidět už to po druhé nechci. Jo a Sarah French, je krásná baba ! (40. hodnocení, Full HD) ()

pornogrind

Doslova a do písmene PTÁKovina. No, že mu to ale trvalo než se do tý bedny podíval(skoro hodinu). Takže první hodinka je spíš jen takový popichování. S otevřením bedny ale přichází i ta pravá zábava. Na bednu zřejmě někdo zapomněl napsat možný nežádoucí účinky. Časté píchání může vyvolat MÍRNÉ kožní reakce. Jerry(mu) to ale evidentně nevadí a kvůli dobrýmu pichu přetrpí i tenhle Moribundus. No nakonec se z toho vyklubal slušnej, bezhlavej bizár. Slabší 4 hvězdy. Za doporučení patří díky uživatelce Ratchetka. ()

*CARNIFEX*

Páni Newman a Steensland sú zrejme "gurmáni" :) Nedá sa uprieť originalita príbehu, no ako nápaditý horor, ktorý by mal v konkurencii ostatných preraziť, je to skrátka málo. Toto je (možno) lepší priemer pre okrajové publikom, no ten tuctový, to určite nijak nedocení. Za 90 min. sa toho klasický hororový fanúšik príliš veľa nedočká. Nejaké škrtenie už dnes s nikým nepohne, pričom poteší až výborne zvládnutá, záverečná scéna plná satisfakcie, ktorá dáva jasne najavo - nemáte čo pchať vtáka do každej diery :D ()

• Po skončení závěrečných titulků následuje ještě jedna scéna. (pornogrind)