Arsenal83

Áno, je to akosi inšpirované Johnom Wickom, a mohol to byť celkom dobrý film. Len by scenár nesmel písať nejaký krivák čo má problém s ponímaním času. Pretože ešte viem pochopiť, keď je vo filme nejaká situácia a potom príde časový skok. Tu však máme len za prvých 20 minút skoky tri: o rok neskôr, o ďalší rok neskôr, pred desiatimi hodinami. Vyzeralo to akoby sa pisálkovi pomiešali strany a režisér si to nevšimol. No a ten Beckman teda ako nejaký drsňák nepôsobil, to už krutejší mi príde Packman. ()

Lukoboss

G. Sabloff asi chtěl tak moc natočit tenhle film, že si napsal scénář, stál za kamerou, zrežíroval to a taky sestříhal. Bohužel těch "ale" je na druhé straně tolik, že to s hodnocením nemohlo dopadnout dobře. V hlavní roli je dřevěnej D. A. R. White, kterej působí jako něco mezi Ch. Norrisem a Ch. Kroegerem z Nickelback. Už to samo o sobě působí fakt legračně. Pak najednou přijde první souboj a je vám jasný, že to bude průser. Naučená choreografie je tak okatá a scény divně sestříhaný, že to chvílema bolí. O strašným výkonu W. Baldwina se radši ani bavit nebudu a proč si tam skočil odehrát svoje tři minuty J. Fahey, netuším. Příběh a zápletka je 100x omletá, nic novýho, nic překvapivýho, naopak pak nepochopíte, proč elitního zabijáka přepere ženská. No, dál už to řešit nehodlám... ()

Lacike

Kazateľ a sektár sa bijú o jednu ovečku a pritom to odskáče kopa poskokov a absurdných postavičiek. Hlavný hrdina pôsobí ako taký videozetkový John Wick. Záporáka si strihol pre zmenu najnudnejší a nejneschopnejší Baldwin. Fahey sa po pár minútach radšej idišiel modliť za lepšie ponuky. No a zvyšok sú nejakí neznámi neherci. Jednu hvezdičku dávam za všetky tie náboženské kecy od obidvoch hlavných postáv. Bolo to tak debilné, že som sa neraz zasmial. A druhú hviezdičku dávam za zaujímavo nasnímané bitky. Ani to neviem opísať. Neviem, či to natočili pomaly a následne zrýchlovali, alebo vyhadzovali nejaké snímky. Ale pôsobí to zaujímavo a celkom cool. Výsledkom je lacná a zábavná kópia Johna Wicka. 4/10. ()

Morholt

Zabiják po nalezení Boha odejde na odpočinek a jeho novou životní náplní je povolání kazatele. Když se jedna z jeho oveček stane obětí zlotřilého sektáře, vydává se hlavní hrdina na křížovou výpravu. Sabloff si chtěl natočit křesťanského Johna Wicka, ale výsledek je ve všech ohledech roztomile blbý a to od naučené akce, přes zápletku plnou obšlehnutých motivů až po herecké výkony, přičemž White je výstavní poleno a Baldwin je tak zlý, až se chce člověku smíchy brečet. K tomu je třeba připočíst zmatený křesťanský podtext, přičemž režisér tu vlastně říká, -SPOILER- že zmastit démony je v pořádku, ale Satanovi je třeba odpustit. Pobavil jsem se, ačkoliv asi ne tak, jak bylo zamýšleno. 50% ()

vegetol.mp

Překvapivě zábavnej a koukatelnej křesťanskej fim. To, že to bude vcelku v pohodě napovídaly už komentáře náboženskejch fanatiků, že tohle není ten správnej film pro věřící. A měli pravdu. Až na úvodních 20 minut, kde občas zazní nějaká modlitba, pak už nikdo necpe divákovi do ksichtu, jak to mají křesťani v USA těžký. Co se týče zpracování, největší slabinou je, že Beckman je ve všech ohledech neoriginální. Dějově jde o mišmaš všech podobných filmů a první, co člověka napadne, že je to jakási kombinace Johna Wicka a Taken. Postava hackerky pak zase vypadá jako Lisbeth z knižní a filmový série Milénium. Akce ale docela ujde. Je překvapivě dobře, přehledně a dynamicky natočená a jedinou výhradu, kterou mám, že je při bitkách vidět, že spíš než o pořádnej kontaktní fight šlo o předem secvičenou choreografii. Za mě ale vcelku příjemný překvapení a druhýmu dílu bych se nebránil. ()