I náhodný stopař se může přichomýtnout k netušeným rodinným zádrhelům. Zručný titulní hrdina totiž opraví porouchaný automobil a dočká se odměny: je pozván na luxusní chatu. Její majitel se však ocitne ve složité situaci, když tam kromě manželky přijede i milenka - stopaře proto požádán aby dívku vydával za svou přítelkyni... Vznikla tupě komediální moralita, pranýřující málo uvědomělé mravy, které by měl rozvinutý socialismus napravit. (oficiální text distributora)

Mishelen

Úplný průšvih to není. J. Jurištová byla docela kočka a na chatu bych s ní jel taky, J. Vinklář jako vždy pro mě vynikající a celkem mě zaujala první filmová postava O. Navrátila, která byla kupodivu ještě sympatická (pak spíš hrál záporáky). V záplavě normalizačních srágor příjemné oživení, ale jinak trochu béčko. Jo a hudba filmu je ukradena z Herzova snímku Den pro mou lásku (autor P. Hapka), která se do filmu nehodí ačkoli je krásná. Proč nesložili něco sami? Nebo aspoň nepoužili muziku která není tak známá z tak slavnýho filmu? ()

raininface odpad!

Další příklad toho, že průměrný herec Vinklář bral role v kdejaké sračce. Ani nevím, proč jsem tuhle pitomost dodíval. Asi proto, že měla jen 78 minut. ()