The Boy Behind the Door

Poté, co Bobbyho (Lonnie Chavis) a jeho nejlepšího přítele Kevina (Ezra Dewey) unesli a odvezli do cizího domu uprostřed ničeho, se Bobbymu podaří utéct. Při útěku Bobby uslyší Kevinovo volání o pomoc a uvědomí si, že nemůže opustit svého přítele. (JasonCZ)

faraoon odpad!

Ještě nikdy v mém filmovém životě jsem neviděl takové přepětí nelogičností a chyb ve scénáři, že jsem to v 52 minutě znechuceně vzdal bez nároku na finále. A je to škoda. Být vcelku dobrý námět scénáristů uchopen jiným tvůrcem, spíše radnějším nežli bezradným, který nepodceňuje alespoň základní inteligenční výbavu diváka mohl to být bombónek tohoto žánru. ()

B3n

Prečo musia byť v takmer všetkých hororoch postavy naprostí kreténi? Toto mohol byť výborný film, len scenáristi použili skratky. ()

Naghavi

Film mně po celou dobu udržel v pozornosti, což se letos nepovedlo ani trojce Konjúrink, takže nemůžu hodnotit jinak...Tvůrci už mají za sebou nepovedený debut a tohle je mnohem vyšší level! ()

Easykill

Iracionální chování postav budu trošku přehlížet, protože kdo ví jak by se dítě v takové situaci a nějakou možností na útěk zachovalo. ()

jarmil8

Vyprávění má trhliny, ke konci se vrší jedno klišé za druhým, ale film má také skvělou napínavou atmosféru a vynikající kameru a režii. Takže spíš lepší průměr. Nicméně tak nízké hodnocení (t. č. 49%) si opravdu nezaslouží. ()

ReMusiCZ

Kluci se chovali jako kluci přiměřeně svýmu věku, dokonce bych řekl, že měli na onu situaci i koule, takže těm bych chování nikterak nevyčítal. Za to záporáci se myšlením zrovna nevyšvihli. Chybělo mi tam také nějaké opodstatnění, jak je vůbec vyhmátli a za jakým účelem. Asi jen chytit, pro své upokojení je v baráku kuchnout a odhodit bez nějakého finančního záměru. Asi... ()