Nightstalker

Krimi / Horor

USA, 2002, 95 min

• POciSEM

Kdyby si skutečnej RR počínal tak jako v tomhle filmu,byl by chycenej hned po první vraždě.Jinak to má docela solidní hudbičku k navození atmosféry ale k čemu to je když jí kurvý neskutečně trapnej titulní vrahoun se svojí jedinou dokola se opakující a posléze už na nervy lezoucí větou "Miluješ Satana?".Čekal sem aspoň průmer ale je to spíš průjem.(10.10.2014)

• IceQueen

Faktov sa film pridržiava asi ako bezruký zábradlia, hercom zabudli povedať, že už ide ostrá a režisér sa asi ani nedostal do práce. Za "tónov" metalu a chrchlania (AKA spev), spolu s démonom na zadnom sedadle, sa RR preváža po meste a vraždí. Na druhej strane bolo veľmi zábavné (aj keď asi neúmyselne) sledovať prácu tých šikovných policajtov a veru, nejeden dialóg mi vohnal červeň do tváre, keď som sa hanbila namiesto scenáristu. Potom som už len, podobne ako niekoľko postáv, freneticky vrtela hlavou.(3.7.2008)

Grindcore a roztřesené záběry , pokaždé když si dal Ramirez šlukofku cracku působily opravdu velmi chaoticky . Na druhou stranu , dějová linka točící se okolo Roselyn Sanchez a Dannyho Treja , kterou se tam scénarista pokoušel nacpat násilím a vůbec tam nepasovala , byl nehorázný trapas . Člověk by málem řekl , že něco takového se nemohlo nikdy stát ...(8.3.2015)