Laskaví i zákeřní cizinci přimějí skupinku změnit plány. Láska dokáže rozkvést i tam, kde by to nikdo nečekal. Rozzuřený dav vyvolá chaos, který zaviní osudovou chybu. (Netflix)

Necrotongue

Čtvrtá epizoda jen tlustou čárou podtrhla to, co jsem napsal v obou předchozích komentářích, přičemž výlet obou zdravotníků pro léky byl opravdu hodně chabým nápadem scénáristů. Tupou záležitostí s vyprošťováním zapadlého auta si mě taky nezískali, takže mi náladu napravovala pouze dvojice Polina/Míša, s nimi se můžu alespoň trochu zasmát a "Teach Me Tiger" si občas tiše zabroukám, čímž sám sebe dobře pobavím. Verze od April Stevens je každopádně lepší:-) ()

Cheeter

Začátek a první půlka mi přišly poněkud mdlejší a rozbředlé, druhá polovina pak byla o hodně lepší. A taky mi konečně, co mi připomíná soundtrack. Inception! ()

• Když zastaví cestář své vozidlo, aby pomohl skupině vytáhnout auta, tak vidíme po stranách cesty nahrnutý sníh. V následujícím střihu je ale sněhu po stranách méně. (Duoscop)
  • Žena v baru tančí na píseň „Zhestokaya Lyubov“ od Fillppa Kirkorova. (Duoscop)