I'm Your Woman

USA, 2020, 120 min

Julia Hart

Bryce Fortner
  • Marze

Je to revitalizace gangsterskeho krimi revenge zanru se zmenou pohledu. Vykon Rachel Brosnahan je osvezujici a plny jemnych nuanci. Prvni pulka je nihilisticka s nedopecenymi dialogy. Pribeh priponina labyrint se zvraty zastavujicimi srdce. Ale neni to dost presvedcive nebo dramaticke, aby to udrzelo vasi pozornost. Dej je vsazen do 70. let . Zena je prinucena utect, kdyz jeji manzel zradi sve partnery.Posle ji s ditetem na nebezpecnou cestu.(2.4.2021)

• Arsenal83

Doteraz som nevedel, kto je fanúšikom detského plaču, dnes to už viem. Je to režisérka Julia Hart, ktorá ho nechá plakať skoro polovicu filmu. V podstate naozaj hodinu záberov je upriamených na matku s dieťaťom v náručí a okolo toho sa odohráva nejasná dráma, kde keď na chvíľu stíchne detský plač, prebiehajú pokútne rozhovory a dokonca i spoločný spev medzi hlavnou aktérkou a nejakým čierny panterom. A potom zase prichádza útek a plač. A tak sa to strieda, len miestami sa objaví jeden psychopat., ktorý by si zaslúžil čakanom do toho vysokého čela.(19.12.2020)