Může věda pomoci najít vysněného partnera? Jedinečná světová romantická show, ve které hraje hlavní roli láska. Ženich s nevěstou se poprvé uvidí na vlastní svatbě, odjedou na svatební cestu a měsíc žijí ve společné domácnosti. Vyjde jim to spolu? (TV Nova)

SuzieS

Nápad v rámci žánru, proč ne. Podobných projektů v zahraničí bylo víc. Ale strašlivě se to táhne. Chtělo by to víc dynamiky. Navíc to mělo svatbou spíš končit, než naopak. Netflixová verze této show je o hodně stupňů lepší.  Navíc mě tam neuvěřitelně štvalo to neustálé odkazování na "vědu", ikdyž zrovna tady to je naprostý blábol. ()

charlotteLnD

Takhle - nemůžeš od toho čekat, že to bude jako číst si Vergilia v originále, na to si nehraje ani ta show. Ale pokud máš rád bizárek, je tohle úplně dokonalý :D Dostaneš cringe (to třeba když si jeden z párů asi třicet vteřin poté, co se poprvé uviděli, dají v rámci svatebního polibku totální nechutnej a celkem dlouhej francouzák), dostaneš svůj vlastní facepalm, to když celkem v pohodě týpek, co se evidentně fakt snaží, odjede na svatební cestu s totální introvertkou, která absolutně nedává už jenom jeho holou přítomnost, dostaneš wtf moment, když zjistíš, že si adepti na seznámení dostali navzájem vočuchat i vlastní trička atd., takže tě to na ten karanténní deštivej večer prostě celkem zabaví a tvůj vlastní život ti bude připadat zas o něco málo normálnější :)))) ()

fafejt001

POKUD by se do této reality hlásily normální, inteligentní , otevření , psychicky normální lidé bylo by to určitě zajímavé pokoukání . Nechci se nikoho dotknout , ale v těch prvních třech dílech jsme viděli celkem normální kluky či muže a dvě psychicky labilní holky, ženy, slečny . Natálie a Lucie jsou opravdu zvláštníííí . Nedivím se , že jsou doposud samy . NECHÁPU proč do tohoto projektu šly , když vlastně nikoho nehledají . Přeji klukům atˇ si najdou v životě milující , pěkné , normální holky . V téhle ,, show " ji určitě nenajdou . Tož tak . Protože pokud je dívce je z vás na blití , tak to není ta pravá . Myslím tím ten první pár . To snad nemyslela ta Natálie vážně . Pokud jo , tak je ona fakticky dosti psychiky narušená osobnost . A ta patří do zcela jiného pořadu . ()

Peta.Skvaril

Chlap a žena se spojí díky "vědě". Potom koukáte jak se vezmou a prožívají první společné chvíle jak na dovolené či v domácnosti. Někdo se přihlásil s mozkem, někdo ho nechal doma. Doporučuji zhlédnout pokud máte pocit, že si nikdy nikoho nenajdete. ()

Ovecka_Saki

Nevím jak ostatní, ale já se při sledování s mamkou dost dobře pobavila, hlavně když si paní učitelka vybírala šaty, nebo když Natálie řekla po svatbě své kamarádce, jak je natěšená z manžela a že úplně cítí, jak se k sobě hodí a že cítí tu chemii a po svatební cestě oznámila, že se jí chce blít jen z pomyšlení, že by mu měla dát pusu. Nebo když René na svatbě objal Petru jako kámoše, kterého neviděl sedm let a pořádně ji poplácal po zádech. Jinak co to prosím pěkně mělo společného s vědou? … Asi jenom to jejich motto ne? Celkem se těším, jak bude vypadat druhá řada, tu si nemůžu nechat ujít. ()

Amalberga

Po první sérii je tu druhá série a tvůrci seriálu konečně pochopili, že je potřeba najít alespoň jednoho šíleného soutěžícího s exhibionicistickými sklony. A to je právě Romana. Nebýt prvního páru, tak se ani nekoukám Ostatní páry jsou děsná nuda. Experti se jinak na párech zase vyřádili. Dominantní Romana je s totálním flegmatikem, který zamrzl někde v pubertě. Druhý pár tvoří slečna, co se odmítá z ČR hnout s pošťákem částečně žijícím ve Švýcarsku. Vysoké pohledné ženě nadělili "experti" zakrslého zakomplexovaného egoistu. Mladé slečně "netýkavce" zase vodohospodáře s nízkým sebevědomím a výzorem sériového vraha. Už jen čekám, co se podělá u páru učitelů. Jsem zvědavá, kolik párů si na závěr řekne vzájemné "NE" a za jak dlouhou dobu po show se rozejdou ty, co si řekly "ANO". Dávám tomu měsíc, maximálně dva. ()

PeterVonKV

Relax jak sviň. Nemít letos svatbu, tak kdo ví a třeba bych tam hrál taky. Nicméně bylo mi líto toho trenéra z prvního dílu,takovy úder na solar. ()

pájap odpad!

Lukrecie....ty jsi sama vid????samozřejmě všechno špatně....věda a láska nemá nic společného...Krásný film je jachyme,hod ho do stroje...... ()

tulrika

To je taková degradace. Je jasné, že se tam nikdo normální přihlásit nemůže. Doufám, že spolu všichni zůstanou, protože blbci by se měli brát mezi sebou. ()

nudlis odpad!

(viděl jsem jen části některých dílů první řady, na celý díly nemám žaludek) Jako "sociální experiment" (nebo jak to nazývaj) bych to bral. Proč nezkusit jestli by si dva lidi rozuměli jen proto, že mají na papíře nějaký názorový shody, jakési shody dle DNA (metodika ???), jestli jim voní/smrdí partnerovo triko (wtf?) apod. Ale udělat "sociální experiment" jako reality show? Jistě, pro prachy všechno (jak producenti, tak účastníci), V první řadě je vidět snaha vydělat na divákovi a vcelku všechno se tomu podřizuje. Ta snaha vydělat je tak do očí bijící, že "sociální experiment" ustupuje do pozadí. Nebo spíš do prdele. Je celkem "fascinující" kolik lidí to žere, myslej, že to je doopravdy, někomu fanděj, někomu ne. A pořád jim nějak nedochází, že je to celý jen šaškárna a způsob, jak přitáhnout nováckýho diváka (=člověka s IQ šustící trávy) k obrazovce a nacpat mu reklamu. Původně jsem dal jednu hvězdu za první tu tzv. "nevěstu". Teď ale upravuji na "odpad", protože už jen z ukázek je jasné, že to fakt nedá sledovat. ()

FuLister

Jako jasně, je to poměrně blbý, na druhou stranu, pokud se potom člověk podívá na výměnu manželek, tak tohle ještě furt pořád jde. Případně srovnání s nahou seznamkou, co si vybralo óčko, tak mi přijde, že tohle je aspoň trochu zajímavá reality show. ()

Honza__St. odpad!

Lidi se mají brát až poté, co se opravdu poznají, což by mělo trvat aspoň tak rok - dva. Vzít se v den seznámení znamená jistotu rozvodu během pětiletky. Zase jen další pořad o idiotech na obrazovce pro idioty před obrazovkou (reality show) převzatý od ultradementních Američanů, který láká na provokace, emoce, prasárny a vulgarismy. Takový odpadky patří do koše. ()

Najnou

Já bych tuhle vědomostní soutěž určitě nezatracoval, rozhodně tam vidím potenciál. Kdyby se ta nepříjemná ukrajina napojila na toho uplakaného chlapce, tak by jistojistě vyhráli. Šlapat na paty by jim mohl už snad jen pár složený z vedoucí rádobypsycholožky a takovy ty čuzy, jak ji jen popsat, asi takhle stači si myslim. Kdyby se ale přeci jen patošlapot na slzavé meditátory nezadařil, vždycky se můžou chytit za ruce a jít spolu pracovat zpátky do školky. Té se stromy, samozřejmě. ()

oskiii odpad!

Stupidita nejvyššího levelu. Jen totální naiva věří, že partnery vybírají na základě nějakých výpočtů. J ()

Peddro odpad!

Nechápu, pro koho to natáčejí? Jsem překvapen, jak vysoké to má hodnocení, asi si to prostě diváky najde. Já jsem se na to podíval jednou, jen proto, že jsem nechápal ukázky a chtěl jsem psát hodnocení. Vytrpěl jsem jeden díl. Moc bych si přál, aby mi někdo vysvětlil, proč něco takového lidi baví a sledují to? Lidé přispívají k tomu, že je současná TV tak nudná, beztvará, prázdná. Kdyby to nesledovali, tak budou TV vysílat něco, na co se dá dívat.... ()

Nick321 odpad!

Křáp. Sociální pokus ve stylu "Vezměte pohledné hodné nezadané muže a přeemancipované zlatokopecké feministky, dejte je do společné sklenice, pořádně s ní zatřeste a uvidíte co se bude dít . A říkejme tomu věda ". Až bylo divákovi těch chlapů kolikrát líto. ()