Koly

Alex Infascelli (režie) mě příjemně překvapil. Nevytasil se sice s bůhvíjak originálním vrahem (kromě toho, že má na sobě neustále sluchátka a při kontaktu s obětmi a při jejich vražděni poslouchá něco, co je ve filmu označeno jako "pirátské techno"), ale příběh má výborný tah na bránu a hlavně mě zaujala Lorenza Indovina v roli detektiva Grazia Negro (je fakt skvělě vyvinutá a nejednu scénu s ní jsem korunnímu svědkovi vraždy, který je mimochodem slepý, dost záviděl). Kromě výše zmíněných fyzických kvalit i výborně hraje, takže musím dnes hodnotit za čtyři. ()

Campbell

Údajně kultovní snímek kterej mě ale vůbec nebavil. Nejdříve začnu ale s tím lepším a to je vrah kterej je fakt hnusnej od pohledu, a jeho řádění je dost dobrý, a to jak při vraždění poslouchá techno je prostě paráda a celá jeho sobnost je parádní. Co už ale není parádní je všechno okolo, film mě dost často nudil a některý scény musely být točený na tripu jinak si to neumím vysvětlit. Hudba je parádní takovej cyberpunk se mi líbí. Celkově mě film ale moc nezaujal a moc se mi nelíbil. Pravdou ale zůstává to že film si nějakou dobu zapamatuju už jen kvůli tomu jak ten film vypadal. ()