Lupin - Série 1

(série)

Epizody(5)

SuzieS

Už jsem asi rozmazlená, nebylo to vyloženě špatné, ale ani nijak extra poutavé. První díly zajímavé, ale pak se tam toho mnoho neděje, nebo nic moc překvapivého ()

EricNor

Francouzi proste umi. Jen Omar Sy, kdyz se namaskuje, vypada zase jako Omar Sy. S jednou vyjimkou. Navic mi vyhovuje format, na sebe navazujici epizody s uzavrenymi pribehy a navic jen pet dilu, coz je plus. ()

McGuffin

Přestože původní kniha Maurice Leblanca a odkazy na ni vyskakují v díle Lupin, Dans l'ombre d'Arsène, každou chvilku, hlavní postava se tak nejmenuje, zato jako historický Lupin ukradne náhrdelník a používá převleky. A pak už jen pátrá a pátrá a pátrá a pátrá a pátrá po tom, kdo a proč hodil na otce předchozí jen fingovanou loupež stejného náhrdelníku, kvůli níž přišel o práci, svobodu a život. Aby toho nebylo málo, po něčem pátrají i oloupený majitel, policie, novinářka, google, a všichni nakonec ledacos najdou. Ještě že tak. P.S. To je zpráva o scénáři George Kaye a François Uzana, ne o filmu z něj. www.macguffin.cz ()