Seznamte se, Joe Black

• USA Meet Joe Black (více)

predators

Tomuto říkám zážitek! Citový, emocionální, plný lásky? Jak chcete?! Za celé tři hodiny jsem se ani jednou nenudil a konec? S klidným svědomím jej můžu přirovnat...třeba...třeba k Duchovi. Nezapomenutelná hudba, herecké výkony a Claire Forlani:-) "A co bude dál?"..."To se uvidí..." 90% ()

lesumir

Z nadšení přišlo zklamání. Ze zklamání průměrné hodnocení. Z průměrného hodnocení nechuť. __ Film má výhodu v solidním tempu, člověk se nenaděje, a už je v půlce, to je asi největší devízou celého snímku, protože Pitt, ač je výborný herec, tahle role mu nesedla. Hopkins podává standartně nadprůměrný výkon, ale na druhou stranu bych uvítal na jeho postu někoho více otevřeného, na kom by šlo vidět víc emocí. Celkově film působí strojeně a přemrštěný sentiment na konci skoro nutící diváka k "umělým" slzám. ()

Anderton

Taký mainstreamový priemer, ktorý sa snaží nás presvedčiť, že je niečím viac. Pitt je tu pomerne dosť drevený, čo je prekvapenie, pretože sa vtedy nachádzal na vrchole svojej kariéry a všetci boli z neho paf ako z nového supertalentu. Jediný Hopkins sa snaží dodať svojej postave hĺbku, ide mu to ale iba podľa možností scenára. Najlepšia smrť je Jessica Lange v All that Jazz. Neskutočná dĺžka bráni opätovnému zhliadnutiu. ()

Arx

Tenhle patří mezi mé nejoblíbenější. Nevím proč ale tenhle film má super atmosféru a Brad Pitt v roli smrtky je prostě super a to vše doplňuje krásná Claire Forlaniová spolu s Anthony Hopkinsem. Hudba je prostě dokonalá. Tenhle film je jak nabroušený diamant světové kinematografie. Dlouhý film, který se táhne až do toho nejhezčího konce v kterém je několik opravdu silných scén. Joe Black je film, který se Vám za to čekání 100 násobně odmění. Chápu, že tenhle film nemusí sednout každému ale u mě je to jasných 5 hvězdiček ()

dex2man

Nejpůsobivější romantický film, co jsem kdy viděl. Vzájemný respekt Joa (smrt) a Williama, kterého má odvést na onen svět je doplněný jeho touhou po poznání a ochutnávce lidského života. Z toho vzniká křehký vztah Joa a Willovi dcery v podání krásné Claire Forlani, který obsahuje téměř nepopsatelný, nadpozemský náboj a vytváří dvě proplétající se příběhové linie, které se spojují v dokonalý celek. ()

• Eli Roth na natáčení působil jako takzvaný „stand-in“ (jde o osobu, kterou si filmaři postaví místo herce na značku, aby si správně připravili scénu). Roth byl členem štábu požádán, aby při chůzi trošku poskakoval, aby vypadal "vyšší" (protože byl menší než herec, kterého zastupoval). Režisér Martin Brest šel zrovna kolem, viděl Rotha podivně poskakovat, označil ho za nepoužitelného pro stand-ina a nechal ho okamžitě vyhodit (aniž by věděl, že jen dělal to, co mu bylo řečeno). Roth byl později – zřejmě v rámci kompenzace za toto nedorozumění – najat jako produkční asistent, ale před Brestem to štáb držel v tajnosti, aby nebyly další potíže. (CrypzzXD)
  • V snímke si mal pôvodne zahrať aj Christopher Reeve, no žiaľ kvôli jeho úrazu v roku 1995 sa tak nestalo. (Maslord)
  • V pokladnách severoamerických kin diváci nechali 44,6 milionu amerických dolarů, součet celosvětových tržeb pak dosáhl 142,9 mil. (NIRO)

Netflix odkládá svůj největší blockbuster

Netflix odkládá svůj největší blockbuster