The Wedding March

USA, 1928, 113 min

Niki (Prince Nickolas von Wildeliebe-Rauffenburg) a Mici (Mitzerl Schrammell - krásná Fay Wrayová) a nostalgie staré Vídně. Dobře zkloubeno, vyváženo a dávkováno - není co dodat.(4.8.2015)

Kdesi jsem četl,že tento von Stroheimův film byl propadák.Mě tak vůbec nepřipadá,spíš naopak,na svou dobu velmi slušné dílo,které udrželo celé dvě hodiny mou pozornost.(18.5.2011)

Škoda toho, že jsem film viděla se španělskými titulky, ale i tak je můj zážitek z něj skvělý. Příběh o lásce, které není souzeno štěstí. Charismatický Erich a křehká Fay jsou dokonalými představiteli hlavních úloh. Prostě krása!(14.12.2006)

Jak jen to to ten E.von Stroheim dělá že vždy dokáže upoutat divákovu pozornost, přestože vetšina jeho filmů je stále stejná písnička. I přes fakt že obrazová kvalita snímku není zrovna to co by k shlednutí filmu přímo lákalo, můžeme doufat že snad jednou bude, možná trošku neladící hudby v určitých místech a snad i trochu přemrštěné stopáže i přesto ale jde opět a to samozřejmě především díky samotnému E. von Stroheimovi o docela příjemný filmový zážitek s ne úplně typických koncem, což snímku jen a jen pomohlo. 75%.(18.12.2010)

• Houdini

NFR 2003(5.4.2004)