• Schweinhund
  ****

  Kdesi jsem četl,že tento von Stroheimův film byl propadák.Mě tak vůbec nepřipadá,spíš naopak,na svou dobu velmi slušné dílo,které udrželo celé dvě hodiny mou pozornost.(18.5.2011)

 • Houdini

  NFR 2003(5.4.2004)

 • radektejkal
  ****

  Niki (Prince Nickolas von Wildeliebe-Rauffenburg) a Mici (Mitzerl Schrammell - krásná Fay Wrayová) a nostalgie staré Vídně. Dobře zkloubeno, vyváženo a dávkováno - není co dodat.(4.8.2015)

 • J_Fiu
  ****

  Škoda toho, že jsem film viděla se španělskými titulky, ale i tak je můj zážitek z něj skvělý. Příběh o lásce, které není souzeno štěstí. Charismatický Erich a křehká Fay jsou dokonalými představiteli hlavních úloh. Prostě krása!(14.12.2006)

 • Wiliem
  ****

  Jak jen to to ten E.von Stroheim dělá že vždy dokáže upoutat divákovu pozornost, přestože vetšina jeho filmů je stále stejná písnička. I přes fakt že obrazová kvalita snímku není zrovna to co by k shlednutí filmu přímo lákalo, můžeme doufat že snad jednou bude, možná trošku neladící hudby v určitých místech a snad i trochu přemrštěné stopáže i přesto ale jde opět a to samozřejmě především díky samotnému E. von Stroheimovi o docela příjemný filmový zážitek s ne úplně typických koncem, což snímku jen a jen pomohlo. 75%.(18.12.2010)