Okupace Země: Rainfall

• Austrálie Occupation: Rainfall (více)
Trailer 1

Sci-fi příběh nabitý velkolepými speciálními efekty a napínavými akčními scénami se odehrává dva roky po mezigalaktické invazi na Zemi, kdy se přeživší brání útočníkům v zoufalé pozemní bitvě. Obětí denně přibývá a hnutí odporu spolu s nečekanými spojenci spřádá plán, který by mohl konečně ukončit globální válku. Vesmírní vetřelci se rozhodli ovládnout naši planetu a začíná osudový závod o záchranu lidstva... (HBO Europe)

Trailer 1

Johnny.ARN

Ale veď prečo by raz nemohli Zem zachrániť aj Austrálčania. Až na to, že ju veľmi nezachránili, no. Ono to je asi pokračovanie niečoho, čo už teraz vie, že nepotrebujem vidieť a ďalšiu časť ani nechcem vidieť. Tu si kľudne môžete na pol hodinky odbehnúť, vrátite sa a viete presne, čo sa deje, dialo a bude diať. Jedna asi len za snahu robiť dobré vizuálne efekty. 1 z 5 ()

blazma

Spoustu chybek, které tento film dostali v mém hodnocení na dvě hvězdičky, ale pořád si říkám wow, tohle bylo docela zajímavé a kdyby to dostalo daleko více pozornosti a člověk to trochu lépe vypiloval, mohlo to být několikanásobně lepší. Pro mě pár zajímavých hereckých překvapení, ale celkový dojem na vyšší hodnocení zkrátka nedosáhl. ()

Dave_Novic

Tak estli tohle nedostane pokračování tak mě poser, celkem prdel sledovat, řpíběh aj ušel ale stejně to byla magořina. Kupodivu ale Speciální efekty na špičkové úrovni sice občas před mezi loutkou a kostýmem bije do očí jak cyp ale mám rád takové fantasmagorické filmy. Na to bídné hodnocení se nedá nic říct, není to žádnej "Den nezávislosti" nebo "Avatar" ale též o ufonech se dozvíš. Si hozenej do středu dění žádné okecávačky co a jak se stalo. Prostě čum na to začínáš v odboji a kukaj. Ať výjde pokračování a z Dečka se stane minimálně Béčkový film, to by byla klasa. ()

darius1706

Už dlouho jsem neviděl takovou kravinu. Možná, že mi chybí pro větší jásot shlédnutí prvního dílu, ale asi by to valně prožitek nezměnilo. Jako nápad ještě nebyl špatný, klidně by se z toho dalo udělat fajn scifi. Jenže scénáristicky, režijně i po vizuální stránce to byla katastrofa. Jo a absolutně hrozná byla hlavní hrdinka. Já bych se o něčem rozepsal, ale ono to vlastně o ničem nebylo, byl tam alespoň náznak jakéhosi zvratu v podobě toho jejich velitele, ale to byla taky tak klišoidní záležitost, že to taky nestálo ani za řeč. Přitom herce neměli úplně špatné, dalo se z toho vytřískat vážně mnohem více. 15 %. ()

Arsenal83

Sci-fi akcia v silnejšom vizuálnom prevedení, ale mne to pripomenulo maximálne nejaký Star Trek s deformovanými ksichtami, ktoré si na kozmickej lodi rokujú s kým uzatvoria prímerie a koho napadnú. Otváracia scéna je super akčná, potom nastane na niekoľko desiatok minút nudné ticho, aby to šlo zase do akcie a takto opakovane. Len mne prišli práve tie akčné scény také neprehľadné, strieľanie hlava nehlava, zo strany na stranu. Nie som fanúšik takéhoto žánru a v tomto spracovaní už vôbec nie. Na zahraničných portáloch to má ale silné hodnotenie, asi hlasuje celá Austrália. ()