Return of the Deadly Blade

• Hongkong Fei dao you jian fei dao (více)

Epistemolog

Uživatelka miklaras se v starším komentu zřejmě plete, poněvadž z mých ověřitelných zdrojů snímek produkoval kostýmový dizajnér Kung Chuan Kai, scénář řešil Chor Yuen (dle předlohy, ano, Ku Longa) a režii má na starost neznámý Taylor Wong. Soubojů moc není, ale jsou rychlé, většina na meče a pár přemetů se taky najde. ()

miklaras odpad!

Je opravdu zarážející a to dokonce i pro mně vidět film, ve kterém se sešlo několik skvělých osobností hongkongského filmu a který režisér Ching Siu Tung stvořil podle Gu Longovy předlohy a mít pocit, že nic horšího už jsem hodně dlouho neviděla. Je tu David Chiang, který filmu dělal i producenta a hraje špatně, bojuje špatně, plká a nemá šmrnc. je tu Norman Chu, Yasuaki Kurata a Lo Lieh, všichni bídně předstvující postavy, které člověka nezaujmou a to mi vyrazilo dech. Choreografie soubojů je pitomá a legendární mistr Li tu dostal doslova na.....Navíc podezření, že postava Davida Chianga je synem mistra Li, představovaného o deset let mladším Normanem Chu je nad hranicí komediální nadázky a tenhle film zřejmě komedií být neměl. Postava slavného bojovníka Wulinu a jeho malých dýk patří Ti Lungovi a byla veliká chyba se pokusit mu ukrást prvenství. Protože Ti Lung svůj primát ustál s nadhledem a drobným zakašláním. ()