Série(3) / Epizody(24)

Osudová událost v nevěstinci přinutí tři ženy s traumatickou minulostí, aby se daly na šílený útěk před svým pasákem a jeho nohsledy. (Netflix)

Mamlas odpad!

Osmidílná telenovela o provozu bordelu a třech courách, co z něj zdrhly, a dvou dementech, kteří je mají chytit. Aby se nějak zaplnil čas, tak spolu coury tlachají a vzpomínají na své dřívější zážitky. Asi na stejné úrovni jako český Playgirls se silnější pachutí telenovelího přístupu. (5%) ()

Benjamin_L

Trochu braindead. Jako černohumorná komedie možná dobré, kdyby si odpustili ty "chytré" vsuvky. Hlavně, že holky měly po honičkách, válení v prachu, vodě a krvi pořád skvělý makeup a dokonalý účes. Plusem budiž alespoň krátké epizody. ()

Hopeman

Hudba v seriálu je solidní, celej koncept příběhu a logika ta je na úrovni retardule ( jako vážně Tenerife? 50km na délku:))) ), ale OuKej...třeba by tam holky dokázaly prchat,schovávat a Honit se s pasákama celej život....no nic nebudu to hanit páč co se mi líbí... jsou postavy.....1.kurva=sympatická,naivní,dobrosrdečná a blbá...2.kurva=sympatická,naivní,citlivá a blbá....3.kurva=nejsympatičtější,uvědomělá,vzdělaná a imrvére sjetá.... 1.pasák=charakterní Hovado s revoluční vizí vedením a "posláním" bordelu....2.pasák=frajer od kterýho by se nechala ukecat a přefiknout skoro každá.... 3.pasák=itrnica...... A co se mi na seriálu libí nejvíce...jsou koule, kdy i v dnešní době Hyperkorekce se španělé toho nebojí.........a tak by to mělo bejt ...páč si přece : nenechaj rvát gumáka do prdele! :))) ()

zodiak217

Ako začať svoje hodnotenie? Myslím, že svet by to prežil bez tohto seriálu a ani by ho to veľmi nemrzelo. Čo mňa mrzelo, že sa do toho dal tím z La Casa de Papel a dopadlo to takto. Je tu od každého niečo humor, dráma, zápletka, erotika, akčné scény, bo namiešané tak, že to jednoducho upadá do vrcholnej trápnosti, kde neviete či sa smiať alebo to prežívať s hlavnými hrdinkami. Cele to upadá presne na tom zle namiesanom kokteily všetkého, ale i keď ma kokteil farby je bez chuti. A presne taký je tento seriál. Nezanecha vo vás nič, ste len radi, že to máte za sebou a dúfate, že druhá séria už nepríde. Začal som to pozerať, lebo hlavne herečky boli fakt sympatické, no to a ešte hudba je to jediné, čo tento seriál drží ako tak nad vodou. Inak je tento seriál na tenkej hráme braku a trápnosti v novom šate. ()

Saxos

S01/E01-08. Pár dvaceti minutových jednohubek, jak večerníček pro 18+, které baví. Skoro v každém padne třeba nějaká ta mrtvolka, vždy s správně cynickým vyzněním. Super soudntrack, žádné točení jednoho songu, jak na kolovrátku, v každém díle pořádná pecka, Deborah Harry, Blondie, Perfect Day. Mezi spa/eng jsem zvolil španělštinu a určitě jsem udělal dobře. Závěr: doporučuji. ()

Zlty_Dodo

Seriál, kde je to samá kurva, ale nie je to o politike. Tri povinne dobrovoľné prostitútky utečú z bordelu a pasáci sa ich snažia dostať. Nanešťastie v čele utečeneckej skupiny stojí feťáčka a tým sa im to všetko posere sem a tam. Nechýba povinná Netflixovská línia LGBT. Za Wendy 5*, inak vcelku zaujímavé zápletky a sympatické postavy. Muzika baví. ()

Tr0nic

Nenašiel som si tu nič čo by ma zaujalo, dej je plytký, postavy nezaujímavé , ocenil som akurát 20 min formát, no je to nuda. ()

Sopholojong

Storytelling, elegancia dialogov a audiovizual (skvely napad umiestnit striptiz bar uprostred vyprahnutej skoro-pustnej pustatiny) v sebe nezapru tvorcov Money Heistu. A to je len dobre! Najsexi serial roka s najrajcovnejsou sukackou odzadu v tretej epizode (s vypalovackou "Perfect Day" v pozadi), ked Yany Prado povie svojmu "staremu" milemu o tehotenstve, ale i s pekne nasilnymi scenami (tie zenske dostavaju v niektorych scenach riadne zabrat - prepichnuty cecok). Miestami je to trochu zahladene do seba, miestami samoucelne, zaporaci su ale "panoptikum" par excelence (majitel nevestinca ako ultimatne zlo) a krehke stripterky ako "terminatorky" beruce spravodlivost (zasluzenu) za svoju, su na zjedenie. Bavil som sa naramne na pritazlivych holkach, "bonerskych" striptizovych cislach, dynamickom tempe a prijemnom soundtracku. Silna stvor-hviezdica. PS: "Curly" Yany Prado s tym jej vystavnym hrudnikom chcem hned za zenu a mat s nou minimalne desat deti! ()

ReMusiCZ

Vzhledem ke všem událostem, co se tam odehrávají, mě snad nejvíce fascinuje naprosto nereálná absence policejní složky... ()

McGuffin

Na titulním gauči vydrží tři Holky z červeného gauče, Sky Rojo, asi minutu, a pláchnou. Majitel gauče a ostatních dvaceti sedmi holek je zřídkakdy osobně, většinou s pomocí dvou zaměstnanců, honí. Děvčatům nejde utíkat, chlapcům nejde honit, takže uplyne vyměřený čas, a publikum je na konci tam, kde bylo na začátku, tři holky prchají. Jak tvůrci Álex Pina a Esther Martínez Lobato správně tuší, publiku jen honěná kolem nevěstince stačit nebude. Navrch proto přihodí holek tradiční srdceryvnou minulost a pár historek z práce a mužů tradiční srdceryvnou minulost a pár historek z práce a statistiky navrch. Představa, že by tvůrce napadlo, že ani to stačit nebude a například otočí role, ano, prchají Muži z červeného gauče, je docela zábavná. P.S. To jsou řádky o příběhu, ne o filmu z něj. https://www.macguffin.cz/ ()

ricardo2803

Tak po shlédnutí druhé série jsem musel bohužel jít s hodnocením trochu dolů. Není to úplně nejhorší, ale přece jen něco tomu chybí. A upřímně - i když ta děvčata si užila velké peklo, tak v té druhé řadě už jsem jim zas tolik moc nefandil. Obzvlášť Coral byla pro mě dost nesnesitelná. Líbila se mi ta částečná inspirace Tarantinem, ale celkově to hodnotím jako takový solidní průměr. ()

Filumena

Obě série měly spád. Ukázka světa kde za prachy se udělá vše. Děj nekončí takže jsem zvědavá jestli ještě přitvrdí drsnějšími scénami. Holt, není to Rosamunde Pilcher. ()