Reklama

Reklama

School's Out Forever

Obsahy(1)

Na světě vypukla pandemie a drtivá většina lidí umírá. Ti se štěstím, na které virus nepůsobí, se poměrně rychle probouzí ve světě bez pravidel. Náš hlavní hrdina, patnáctiletý Lee (Oscar Kennedy) má jen jeden cíl – přežít a setkat se s mámou. Prchá proto z města, aby se ukryl na venkově v sídle jeho bývalé univerzity. Tam se však situce brzy zkomplikuje, neboť přeživší čelí nečekanému útoku... (Eliott)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (22)

Dzeyna 

všechny recenze uživatele

Na to, že je to britský výmysl, tak je to celkem povedené. Banda náctiletých studentů převezme velení v téměř opuštěné škole během smrtelné pandemie, a to jen díky tomu, že mají dobrou krevní skupinu. Nepřišlo mi to ani moc sci-fi, s ohledem na aktuální dění ve světě. Akce byla super a herci byli sympatičtí. Nicméně mě zklamal nedořešený a nic neříkající konec. ()

EvilPhoEniX 

všechny recenze uživatele

Pandemický Thriller křížený se School Invasionem a je to fajn zábava, která má misty až nečekaný říz! Ve světě vypukne apokalypsa, smrtící virus a lidé začnou bláznit, rabovat, zabíjet. Mrtvoly se válejí v ulicích, tvoří se nepřátelské gangy a děj se soustředí na školu Svatého Marka, kde skupina imunních studentů se snaží přežít. Má to slušný vizuál, sympatické herce a když dojde na akci je napínavá a dostatečně brutální. Jediné, co filmu škodí, že je tak trochu hloupý, především v závěru mě některá rozhodnutí vyloženě štvala, ale jinak jsem se bavil nadprůměrně a mrtvol je zde víc než bych před zhlédnutím doufal. Rozhodně fajn jednohubka. Příběh***, Akce****, Humor**, Násilí***, Zábavnost****, Hudba****, Vizuál***, Atmosféra***, Napětí***. 6.5/10. ()

Reklama

darkrobyk 

všechny recenze uživatele

Aktuálně zaměřené sci-fi drama o pandemii, která zřejmě zachvátila svět, každopádně příběh se odehrává v postižené Británii. Lee Keegan byl právě vyloučen ze soukromé školy Svatého Marka a vrací se s otcem domů. Po třech týdnech je všechno jinak. Leeův otec umírá a země se zmítá v sevření virové nákazy. Pokud ale máte správnou krevní skupinu, jako Lee po své matce, pak jste imunní. Lee se po telefonátu s matkou, která je v cizině, vrací do školy, kde zůstala skupina chlapců s jeho kamarádem, učitelem a zdravotní sestrou. Když do školy vtrhne muž s dítětem (žákem) a v patách mají dva zabijáky, vše se rázem změní. Jedním z pronásledovatelů je Claire Bakerová, která se stane vězněm, zatímco její druh je zabit. Matka Claire si zanedlouho pro dceru přijde i s početným ozbrojeným doprovodem. Škola se stává pevností a válka je na spadnutí. Otázkou je, zda mají děti šanci proti ozbrojeným mužům. Problém jsem měl s hlavní postavou, jelikož Lee je moula, který prozře až téměř v závěru. Jeho kamarád Sean je ukázkovým příkladem člověka, který využije situace pro sebe, ale své činy obhajuje alibisticky slovy, že je to pro školu. Zamrzelo mě, že větší prostor nedostala Samantha Bondová. Akce jsou napínavé a drsné, i když mnohé z říše fantazie. Výborná kamera, skvělá hudba. Váhal jsem mezi 3 a 4*, ale přikloním se nahoru, protože film plný mrtvol rychle utekl, byť mi chyběla pasáž vysvětlující, co se stalo v samotném závěru bitvy. ()

Marze 

všechny recenze uživatele

Pozornost tento thriller udrzi. Smes dramatu a akce. Jsou zde dokonce zvraty. Herecke vykony nic moc. Rezie ma svuj styl, ale akcni sceny jsou jako batoh s krvi. Film je takovy kop do hlavy. Jako trida a skoly Svateho Martina ,ktera zustala po apokalypse opustena. Zaverecna scena pusobi, ze se dost opakuje. ()

Eliott 

všechny recenze uživatele

Senzační pandemie řízlá se school invasion. Pokud pominete fakt, že netrénovaní a často dosti mladí školáčci si takhle dobře povedou proti dospělým poměrně organizovaným žoldákům, film si náramě užijete. Neboť má úžasný spád, propracované akční scény a velice poutavou ponurou atmosféru zachycenou schopným kameramanem. Vlastně jediné co bych mohl filmu vytknout jsou zmíněné díry ve scénáři. S mírnou schovívavostí dávám 70%. ()

Reklama

Reklama