Kamarádi překvapí Wednesday narozeninovou oslavou. Mysleli to dobře, ale ona by tuhle smutnou příležitost oslavila radši tím, že konečně přijde vraždám na kloub. (Netflix)

KuceraJohny

Postupně se vše přesouvá už jen na hledání pachatele a neřeší ten nádech, který mě k seriálu přitáhl. Přesto jsem se bavil stále stejně, bohužel nic mě tu nenazdvihlo ze sedačky, takže doufám, že v posledních dvou epizodách ještě přijde nějaký wow moment. ()

Tom10000

6.díl. Wednesday se opět setkává s Goody. Tentokrát k ní přichází s mnohými varováními, a jedním klíčem. Jak už to u naší hrdinky bývá, nenechá se zviklat ničím, aby dosáhla svého cíle. Ten se k ní nepatrně přibližuje. Její cíl se nachází v domě, kde žil zavražděný kluk, o němž pojednávala její předchozí aférka s otcem a matkou. Na pomoc si přizve svého kamaráda z restaurace, jemuž namluvila rande, a Enid, jíž zase nakecala příjemný holčičí večer. Čím více se ale hrabe ve starých tajemstvích, tím více od sebe odtahuje ty jediné, co se jí snaží pomoci. Psycholožky se zbavila ráda. Jenomže po mnohých děsech, jimž se museli její blízcí vystavit, a po klamu na šerifa, za nějž nemohla, stojí Wednesday na hraně krize. Ředitelka ji nevyloučí jen kvůli obavám o svoji reputaci. Šerif s ní ukončil spolupráci a výslovně jí zakázal scházet se s jeho synem, jejím možným klukem, kterého od sebe pořád odstrkuje. A nyní se na ní naštvala i velmi tolerantní Enid a odstěhovala se z jejich společného pokoje. Wednesday se ale i tak nezastaví. Zvláště, když najde v pokoji sestry zavražděného (který je navíc krásně upravený, ač v něm jistě nikdo dlouho nemohl být) své vlastní fotky ze současnosti. 95 procent. ()