Reklama

Reklama

Clickbait

(TV seriál)
  • Austrálie Clickbait
Trailer 1

Epizody(8)

Obsahy(1)

Únos táty od rodiny Nicka Brewera má zlověstnou dohru na internetu a jeho nejbližší musí rychle zjistit, kdo za tím vším je a proč to udělal. (Netflix)

Videa (2)

Trailer 1

Recenze (50)

Trajektt 

všechny recenze uživatele

Je pravdou, že jsem tento televizní miniseriál zfouknul za jeden den, ale néé z důvodu zábavy a napětí, ale z důvodu, ať už to mám sakra za sebou. Tento televizní kousek určitě bude vyhovovat milovníkům moderních technologií ve kterých se moc nevyznám a po zhlédnutí tohoto počinu se do toho ani pouštět nebudu. Od začátku se nás tvůrci snaží přesvědčit o vyváženosti americké společnosti, přitom nám do děje vnucují neskutečně mnoho narušených jedinců všech ras a různých sexuálních menšin až se mi z toho občas zvedal kufr a dokonce jsem během jednoho nudného dílu skoro namaloval obraz podobný Picassovi. Tvůrci vytvořili koncept vyprávění nezvyklým způsobem, kdy se v každém díle setkáváme s jednou důležitou postavou, která se snaží zapadnout do mozaiky vyšetřování vcelku zajímavého a originálně provedeného mordu. Potíž byla v tom, že nudné a hlavně nedůležité pasáže nezáživných a nesympatických postav mně zkrátka nedokázali udržet v pozoru. Takže po záživném úvodním dílu nastala doba temna plná zbytečných plků ze které mně dokázala vzbudit fakt nečekaná scénka, kdy dva frajeři něco řeší před počítačem a zničehonic ten jeden z nich strčí jazyk do pusy tomu druhému a já nejen, že jsem se probral z příjemného polospánku, ale šel jsem se z toho šoku raději projít kolem baráku s bouchačkou v ruce, kdyby na mně náhodou zaútočil nějakej ten nažhavenej perverzák s čistě připraveným a naleštěným nádobíčkem. Od té doby jsem poněkud zbystřil a děj se kroutil jistým směrem ve kterém jsem si byl skoro jistý, že jsem narazil na pointu příběhu. Chyba lávky, mýlil jsem se jako Hitler před branami Stalingradu a paskvil, kterého jsem byl svědkem na konci této story mně vcelku znechutil, jelikož sledovat něco takového po dobu šesti hodin a vlastně zbytečně, protože néé, že bych si toho nevšiml, ale ono to tam prostě nebylo ani v náznacích. Tvůrci si pachatele doslova vycucali z prstu a já jako milovník příběhů z pera Agathy Christie jsem byl rozhořčen nad nelogičnosti tohoto počinu. No prostě škoda mluvit a hlavně ztráta času. Netflix opět splnil jednu z novodobých filmových povinností, kdy se nám snaží vnutit celosvětovou vyváženost ras a pohlaví a kromě vtipného vystoupení pomatené Emmy v podání texaské herečky Jessiky Collins , která mně fakt pobavila jsou herecké výkony na bodu mrazu. Jednotlivé epizody jsou zbytečně natahovány a doslova se táhnou jako smrad nad Černobylem. A kdyby tipovací kancelář Fortuna dala možnost divákům tipovat vraha ještě před posledním dílem, tak by vydělala majlant. Celkem ztráta času a proto dávám pouhých 50%. ()

Chrustyn 

všechny recenze uživatele

Po prvním díle jsem byl trochu na rozpacích a říkal jsem si, jestli je daný materiál vhodný na 8 dílny seriál ale naštěstí mě tvůrci překvapili kolik es mají v rukávu a jak si dokáží diváka povodit. Není to nijak zásadní a viděl jsem celou řadu řemeslně i scenáristicky lepších seriálu ale bavil jsem se, udržel moji pozornost a nejednou jsem byl překvapen. ()

Reklama

emma53 

všechny recenze uživatele

Tak ráda bych napsala, že je to skvělý seriál, kdyby nebylo kdyby. V každém případě je chytlavý, každý díl se jim povedl velmi dobře vypointovat, takže jsem musela vidět hned další a další díl, ale od pátého dílu se to najednou začalo ubírat směrem, který mně byl proti mysli a celkově proti logice jednání postav. No, nebudu už hudrovat, protože se na Clickbait ve své podstatě dobře dívalo a ocejchuji ho na čtverec s kostrbatýma rohama. 75% ()

Pethushka 

všechny recenze uživatele

Na tomhle seriálu mě bavila volba herců a charaktery postav. Žádná vyleštěná smetánka, ale normální nedokonalí lidi. Téměř z každé přicházející postavy jsem měla radost. Co se týká předvídatelnosti příběhu a napětí, tak ani v tom tvůrci z mého pohledu neselhali, protože ač jsem si myslela, že vím, nakonec se ukázalo, že jsem byla mimo. Líbilo se mi, že se každá epizoda točila kolem jedné postavy, a tak jsme jako diváci mohli nějakou část z nich poznat hlouběji. Za mě dost dobrý. ()

Houbiczska 

všechny recenze uživatele

Clickbait je přesně ten úžasný typ seriálu, který tady dlouho nebyl - výborná krimi detektivka, při níž se na každý díl divák těší, u každého dílu může hádat padoucha a po celou dobu mu to bude v hlavě pěkně šrotovat. A i když si už předposlední díl myslí, že ho má a že všechny důkazy ukazují jedním směrem, stejně se plete. Jednoduše je to série bez hluchých míst a se spoustou sympatických postav, kde se zvraty dávkují jak na běžícím páse a kde o napětí není nouze, každý díl je perfektně vybudován, příběhově seriál posouvá vpřed a není to žádná nudná vata okolo. Nemám žádně výtky, tohle bylo prostě výborné a do karet seriálu hraje i to, že je to takové divácké friendly téma, které se trefí do vkusu velkému spektru lidí a současně v pozadí kriticky poukazuje na problém online života a seznamek. Dlouho jsem nebyl tak spokojený. ()

Zajímavosti (1)

  • Přestože většina produkce probíhala v Austrálii, některé scény se natáčely v Oaklandu a oblasti zátoky okolo San Francisca. (Axarus)

Reklama

Reklama