Reklama

Reklama

Nejdelší noc života

  • USA Vanquish (více)
Trailer 1

Videa (1)

Trailer 1

Recenze (13)

M.i.k.e odpad!

všechny recenze uživatele

jeden z těch béčkových - možná spíš céčkových - rádoby akčních filmů,která sází na známá jména (Freeman,Rose),bere se smrtelně vážné,ale nefunguje ani na jedné frontě.Navíc aby toho nebylo málo,není ani hezký napohled a to všudypřítomné neonové nasvícení je příšerné a odpudivé.To snad i současné Willisovky jsou lepší...0% ()

Hopeman odpad!

všechny recenze uživatele

Šel k vám někdy bezdomovec a chtěl po vás dvacku nebo "aspoň bůra kámo"? Tak vězte že jeho herecké schopnosti daleko předčí rádoby badassagirl Růžu halywůdskou jejíž paraksichty a pózy nejdrsnější kdy narozené ženy na planetě a možná i ve vesmíru vůbec.. spolehlivě pohřbí jakýkoliv film a klidně tam může hrát i Eso jakým je MorganF .....bo Růža má asi přímo Trademark na hovna. ()

Reklama

Morholt odpad!

všechny recenze uživatele

Buchta, která pověsila kriminálnický život na hřebík, musí pro svého bývalého šéfa vyzvednout pět zásilek během jedné noci, aby zachránila svojí dcerku. předpoklad pro tupý akčňák by tu byl a také že to tupý akčňák je. To by sice nijak nevadilo, ale tohle je tupé a navíc dokonale mizerné. Akce, na které to mělo stát především, je příšerná a vizuál lacinější než nejhlubší dno jihoamerických telenovel. Že se Freeman občas upíše nějaké srajdě je známá věc, ale tohle už přeci jenom trochu moc. No a Ruby Rose nejspíš došly prachy. Gallo, který má na svědomí Middle Men či Columbus Circle, se nejspíš už nevrátí. Absolutní odpad. ()

Arsenal83 

všechny recenze uživatele

Freemanovi je zjavne jedno, ako sa ukončí jeho kariéra, hlavne nech je z čoho platiť hypotéky. Že je niečo v neporiadku si všimnete už na začiatku, kedy úvodné titulky trvajú takmer neuveriteľných sedem minút a vy sa len otáčate, či si to niekto robí srandu alebo o čo im ide. Niektoré krátkometrážne filmy dokázali za sedem minút pripraviť skvelý zážitok, tu sme sa dostali len k menu režiséra. Inak Freeman za toto musel dostať menej než komparz. Celý čas len sedí v jednej miestnosti, to muselo byť natočené za pár hodín. Dejovú prázdnotu nenahradí ani fakt, že Ruby Rose tu je jedným z najkrajších chlapov. ()

dannyyy odpad!

všechny recenze uživatele

Dejme tomu, že máte natočit levný rádoby akční film na který máte omezený rozpočet např. 10 mil. $. Chce to do obsazení alespoň jedno známé jméno, hezký plakát a chytlavý trailer. Freemanovi dejte 6 mil. $, Ruby Rose dejte 2 mil. $ a za zbytek natočte pořádný akčňák pro mou televizi... řekl by Jaromír Soukup. Tenhle film se u mne staví na první pozice nejhorších "akčních" filmů, co jsem kdy viděl. Jsou možná asi horší, ale na nic si nehrají, protože Vanquish si o sobě myslí až moc! ()

Galerie (16)

Reklama

Reklama