Ultra Force 3: Pod policejní ochranou

Ultra Force 3: Pod policajnou ochranou

Akční

Hongkong, 1989, 87 min

• RetroMan

Celá série Ultra Force se vyznačuje vynikající bojovou choreografií, vynikajícími kaskadérskými kousky, prolínáním zpomalených záběrů se zrychlenými, kmitavými pohyby všech hlavních aktérů, akce následuje za akcí, střelbou ze všech dostupných zbraní a honičky v autech. Na druhé straně úroveň dialogů a hlavní zápletka není v podstatě důležitá. Vždy jde o nějakou osobní pomstu a zároveň o výkon policejní práce, kterou mají na starosti dvě až tři odvážná děvčata.(31.3.2012)

Český dabing je ultra zlo! Tohle opět dělala parta hospodských povalečů, kteří v životě nedabovali a podle toho to zní, nechtěně komicky, spolubydla tvrdil, že úroveň dabingu zní jako Pár Pařmenů. Akční scény jsou fajn, Moon Lee má schopnou hlavní soupeřku (Michiko Nishiwaki), uvidíte solidně rozjedou destrukci a souboje ve velkém. Scény jsou někdy hodně odvážné a nebál bych se tento film zařadit na pomezí CAT III. V žádném případě to není pro děti pod 15 let:)(30.9.2010)

• Wacoslav1

Tak napřed musím podotknout, že v rámci akčních HK sérií přeci jenom Ultra force zase až tolik nežeru jako jiný (Red force, Iron angels) a tenhle díl je nejslabší. Docela se divím, že má podobný hodnocení jako jednička která je teda minimálně o třídu lepší. Dějově už místy dost wtf ty tradiční pokusy o humor po Asijsku na mě opět vůbec nepůsobili. No a i když to má celkem krátkou délku, tak ke konci už jsem se dost nudil a doufal, že už bude po všem. Nakonec to ten stylovej závěr aspoň trochu zachránil.40%(1.11.2014)

• Lacike

Treti diel ma sice na prvy pohlad celkom dobru zapletku o pomste jednej sialenej japonskej mrchy a linia s policajtkou s napojenim na zaporakov a jej heroicke finale sa mi strasne paci, ale velku cast filmu musime sledovat jak sa ta japonska mrcha zahrava s manzelom Moon Lee. Takze akcia sa poriadne rozbehne az v poslednej tretine. No a ani ta film nezachrani. Pred kamerou je sice kopa nadanych bitkarov a kaskaderov, takze sa obcas dockame pôsobivych kaskaderskych kuskov, ale za kamerou stalo nemehlo Godfrey Ho. Proste taky azijsky Uwe Boll. Takze bitky su zbytocne zrychlovane az to pôsobi otravne, choreografia nie je prilis narocna a prestrelky su snimane stylom zaber na strielajucu hrdinku a protizaber na chcipajucich poskokov hlavneho zaporaka. Ziadna taktika, nic. Len ratatata, jeb na zem. A tak stale dookola. To je nieco neznesitelne nudne. Aspon ze finale funguje po emotivnej stranke. Takze tomu dam priemerne hodnotenie 5/10 a hardcore fanusikom zanru Girls with guns sa to raz oplati vidiet. Ale necakajte nic, co by vas nadchlo.(31.1.2018)

Film se v okamžiku zjevení (naštěstí krátkém) držkaté "brunhildy" ve světle modrém svetříku sice dotkne dna, ale padnout pod tři hvězdičky ho nenechám, protože z příběhu typu "zabila jsi mi manžela", "svedla jsi mi manžela", "zabil jsi mi tátu" dokáže vykřesat slušné emoce a silnou finální přestřelku, v níž (díky střihači) je dvakrát odprásknut ten samý maník- pokaždé ovšem jinou z hrdinek.(8.10.2011)

• - Akční režii měl na starost Benny Lo. (Epistemolog)