Epizody(6)

Přišel z Afriky a v krvavém a brutálním Japonsku 16. století bojoval po boku mocného pána. Říkali mu Černý samuraj a stal se legendou. (Netflix)

Recenze uživatele drackula k tomuto seriálu (7)

Jasuke (2021)

Prepchaté motívmi, nevyrovnané kvalitatívne a bez výraznejšieho wow momentu. Nebolo to vyslovene zlé, ale ak by to malo viac epizód, asi by som to nedopozeral. Priemerná záležitosť, ktorá premrhala svoj potenciál. Netflix ()

Ronin (2021) (E01)

Po dlhom čase som si povedal, že zabrdnem aj do seriálových anime vôd a skončil som pri tomto samurajsko-mecha-magickom počine. Hlavné postavy ma zaujali a aj akcia bola kvalitná, ale chýbalo mi trochu lepšie zarámcovanie sveta, v ktorom sa príbeh odohráva. Úvod bol síce efektný, ale zatiaľ mnohé ani len netuším. Netflix ()

Postaru (2021) (E02)

Retrospektívna linka ma zaujala viac ako tá súčasná a to považujem za problém. Možno je to aj tým, že tá súčasná postráda tempo, keďže je neustále riedená spomienkami a nikam sa neposúva. Oceňujem ale kvalitné súboje. Netflix ()

Smrtelné hříchy (2021) (E03)

Malé finále po tretej epizóde? Hlavný hrdina sa nejako zásadne neprejavil a skôr sledujeme vývoj dievčaťa, ktoré má pre príbeh zásadné schopnosti. Zlosyni buď padli príliš jednoducho, alebo zmizli zo scény mávnutím ruky. Dosť "meh". 50% Neflix ()

Dlouhá cesta (2021) (E04)

Veľmi neobratne sa to preplo z roviny lokálnej, do roviny "zachraňujeme celý svet". Súboje dobré, ale postavy, bez ohľadu na to aké sú zaujímavé, prichádzajú a odchádzajú veľmi rýchlo. 50% Netflix ()

Bolest a krev (2021) (E05)

Veľmi kostrbato sme sa dostali k poriadnej mele a vcelku som si ju užil. Aj astrálna rovina bola prekvapivo zaujímavá. Návrat niektorých postáv ma príjemne prekvapil a potešil. Vcelku dobrá príprava na finále. 70% Netflix ()

Rovnováha (2021) (E06)

Nič prekvapivé, skôr štandardná šablóna, v ktorej si na konci dajú všetci high-five. 60% Netflix ()