foto

Isabela Moner

  • nar. 10.7.2001 (17 let)
    Cleveland, Ohio, USA
  • Sdílet na Twitteru
  • Sdílet na Facebooku

Biografie

Isabela Moner je herečka a zpěvačka. Za svůj latinskoamerický vzhled tato hnědooká slečna vděčí peruánskému původu své matky. Sama prohlašuje, že se cítí být spíše Peruánkou něž Američankou. Isabela Moner je v rodině prostředním dítětem, má jednoho staršího bratra a jednoho mladšího bratra. V patnácti letech se dostala na vysokou školu.

Svůj velký herecký debut si odbyla na Broadwayi v muzikálu „Evita“, kde hrála a zpívala po boku slavného portorického zpěváka Rickyho Martina. Rok 2014 jí přinesl hlavní roli v televizním seriálu pro teenagery s názvem 100 věcí, které byste měli udělat před středí. V podobném nenáročném duchu se odvíjely i její role filmové, v dobrodružném rodinném snímku Legenda tajného chrámu nebo komedii Middle School: The Worst Years of My Life. Výraznou roli si zahrála ve filmu Transformers: Poslední rytíř.

Isabela nezůstává ale jen u herectví, je rovněž dabérkou, zpěvačkou i autorkou písní a tanečnicí. Hudebním nástrojem, který ovládá, je ukulele.

Black "Stoka" threat

Herecká filmografie

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace