Reklama

Reklama

Joseph Mazzello

Joseph Mazzello

nar. 21.09.1983 (38 let)
Rhinebeck, New York, USA

Biografie (1)

Před kamerou se poprvé objevil v sedmi letech. První velkou roli ztvárnil v deseti letech, kdy byl obsazen do Spielbergova megahitu Jurský park. Zahrál si také v pokračování Jurský Park 2: Ztracený svět. Po boku Meryl Streepové se objevil ve vodáckém thrilleru Divoká řeka. Účinkoval v řadě televizních seriálů, například v titulech Kriminálka Las Vegas, či Beze stopy. S režisérem Davidem Fincherem natáčí jeho nový film The Social Networ

Videa (1)

Z natáčení  - Gwilym Lee, Graham King, Rami Malek, Joseph Mazzello

Zajímavosti (13)

Bohemian Rhapsody (2018)

  • Basák John Deacon (Joseph Mazzello) je hudebními kritiky dodnes označován jako „tajná zbraň“. Nenápadný, hubený, tichý a málomluvný chlapík, který si jen tak z prstu vždy dokáže vycucat obrovský hit. A nutno říci, že je tak nazýván opravdu právem. Jeho basové linky k písním „Another One Bites the Dust“ a „Under Pressure“ jsou považovány za vůbec nejlepší basové linky, jaké kdy byly napsány. V žebříčku 40 nejlepších basáků všech dob obsadil osmé místo. (Leeenilka)

Bohemian Rhapsody (2018)

  • Když ve filmu přijde John Deacon (Joseph Mazzello) s písničkou „Another One Bites the Dust“, začne filmový Roger Taylor (Ben Hardy) protestovat s tím, že to hrát nebude, protože nechce hrát disco. Stejné to bylo i ve skutečnosti. Rockově založení Brian May a Roger Taylor nechtěli o tomto žánru ani slyšet a písničku okamžitě odsoudili. Dokonce zvažovali ji ani nevydat. Když ji ale náhodně zahráli v jednom klubu v USA, byl mezi diváky přítomný i mladý Michael Jackson, který byl z písničky naprosto unesený a začal kapelu přesvědčovat, aby ji vydala jako singl do rádií. Kapela Jacksona poslechla a z „Another One Bites the Dust“ se stal obrovský hit, který pomohl Queen dobýt USA. O to se totiž snažili dlouhých osm let. (Leeenilka)

Bohemian Rhapsody (2018)

  • Roger Taylor (Ben Hardy) nikdy zubaře nedostudoval. Rozhodl se se studiem skončit těsně před finální zkouškou. Nakonec získal bakaláře z biologie. Brian May (Gwilym Lee) studium astrofyziky sice také na pár let přerušil, ale po smrti Freddieho Mercuryho školu dodělal a získal doktorát. Chvíli se oboru vědce věnoval a napsal o vesmíru i několik knih. Dokonce o kosmu přednášel na vysoké škole. John Deacon (Joseph Mazzello) elektrotechniku a výpočetní techniku dostudoval s vyznamenáním. (Leeenilka)

Galerie (100)

Reklama

Herec

Režisér

Filmy
2016

Undrafted

Krátkometrážní
2007

Matters of Life and Death

Scenárista

Filmy
2016

Undrafted

Producent

Filmy
2016

Undrafted

Host

Ovládací panel

Fanklub

(19)

Reklama

Reklama