foto

Kick Gurry

  • nar. 25.5.1978 (40 let)
    Melbourne, Victoria, Austrálie
  • Sdílet na Twitteru
  • Sdílet na Facebooku

Biografie

Christopher "Kick" Gurry se narodil dne dvacátého pátého května roku 1978 v hlavním městě Austrálie v Melbourne. Je to australský herec, který vystudoval na Wesley College v Melbourne, kde patřil mezi nejlepší studenty.

Aktivním hercem se stal ve svých osmnácti letech v roce 1996 a to počínaje snímkem The Inner Sanctuary, kde ztvárnil postavu nedůležitého pouličního chodce, tudíž ani neměl jak zaujmout. Proto se objevoval především v menších vedlejších rolích v seriálech, jako tomu bylo kupříkladu v Raw FM, SeaChange nebo Wildside.

Roku 2000 se objevil poprvé v celovečerním filmu, kdy byl obsazen do australského dramatu režisérky Kate Woods Looking for Alibrandi, kde ztvárnil postavu Jacoba Coote. Jeho neznámější role přišla ale až o osm let později v roce 2008, kdy byl obsazen do známého snímku Speed Racer, kde ztvárnil jednu z důležitých rolí a to mechanika Sparkyho, jednoho z nejlepších přátel Speed Racera.

Dnes je znám třeba díky roli Griffa ve snímku inspirovaným knižní předlohou od japonského autora Hiroši Sakurazaka z prostředí blízké budoucnosti, v níž je planeta Země pod útoky mimozemské civilizace, z roku 2014 Edge of Tomorrow.

Pavel "P. J. D." Dovhanič

Herecká filmografie

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace