foto

Matthew Settle

  • nar. 17.9.1969 (48 let)
    Hickory, North Carolina, USA
  • Sdílet na Twitteru
  • Sdílet na Facebooku

Biografie

Matthew Settle se narodil 17. září 1969 v Hickory v americkém státě North Carolina. Je nejmladší ze šesti dětí. V osmnácti se přestěhoval do New Yorku, kde chtěl začít svou hereckou kariéru. Štěstí mu přálo, protože si ho všiml známy právník/producent Jay Julien a zajistil mu stipendium na herecké škole. Díky své učitelce herectví se nakonec poprvé objevil na televizních obrazovkách ve filmu SHAUGHNESSY. Matthew se objevil i v dalších několika filmech či seriálech jako je například film LANSKY, TAJEMSTVÍ LOŇSKÉHO LÉTA 2: ROK POTÉ, PODIVNÁ TAJEMSTVÍ nebo U-571.

Pravděpodobně nejvýznamější rolí tohoto americké herce byla role kapitána Ronalda Speirse v miniseriálu BRATRSTVO NEOHROŽENÝCH, který produkoval takový velikán jako je Steven Spielberg. Matthew se objevil i v dalším projektu tohoto světoznámého režiséra a to v seriálu NA ZÁPAD, kde také ztvárnil jednu z hlavních postav.

Momentálně bychom mohli Matthewa vidět v americkém seriálu GOSSIP GIRL.

Iveta "McIvet" Žďárská

Herecká filmografie

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace