Wendy: The Wendy Williams Show

(pořad)
Talk-show
USA, 2008, 60 min

Kamera:

Jeremy Settles

Účinkují:

Wendy Williams, NeNe Leakes, Vanessa Williams, Mario Lopez, Brandy Norwood, Joan Rivers, Star Jones, Bill Bellamy, Boris Kodjoe, Vivica A. Fox (více)

bubblebobble

Wendy Williams je jedna odporná žena a stelesňuje všetko čo len človek môže na USA neznášať. Kecá si tie svoje wanna be vtipné sračky, pchá sa do zadku celebritám, ktoré sú momentálne in a nedajbože, aby vyslovila nejakú kritiku na známu osobnosť čiernej pleti. Úplne najviac ma dorazila časť v ktorej si strieľa zo Sinead O'Connor po incidente s Miley Cyrus a epizóda po Grammy kde súhlasí s Kanye Westom, že si spevák Beck nezaslúžil cenu lebo ho vraj nikto nepozná. Ak chcete vidieť ukážku úpadku západnej civilizácie, tak si jednoznačne The Wendy Williams Show pozrite. ()

Mag67

Kdybych teď odjela do Ameriky a nějaké místní mamině řekla, že většina show tohoto typu stojí za pěkný kopr, asi by mě tam ukamenovali. Diváci pořadu (a dalších podobných) se skládají z: 1. svobodné matky 2. feministky 3. matky se špatným manželem 4. dívky puberťačky 5. dívky puberťačky feministky 6. gayové 7. gayové. Podle toho ta show tak vypadá. Přivítejte Wendy Williams!! ()