Reklama

Reklama

Jonathan Liebesman

Jonathan Liebesman

nar. 15.09.1976 (45 let)
Johannesburg, Jihoafrická republika

Biografie (1)

Jonathan Liebesman se narodil 15. září 1976 v jihoafrickém Johannesburgu. Studoval filmařinu na AFDA, posléze na Newyorské univerzitě, kde v roce 2000 natočil krátký snímek GENESIS AND CATASTROPHE, který vyhrál cenu za nejlepší krátkometrážní film na filmovém festivale v Austinu. Liebesman téhož roku získal cenu "Hollywood Young Filmmaker Award" na hollywoodském filmovém festivalu.V roce 2003 debutoval na filmovém plátně snímkem PROPAD DO TEMNOT. I přes poměrně… (více)

Videa (2)

Želvy Ninja (2014)

Z natáčení 1 - Megan Fox, Will Arnett, Jonathan Liebesman, Minae Noji

Zajímavosti (4)

Světová invaze (2011)

  • Režisér opísal mimozemšťanov ako genocídnych nacistov, ktorí sa na nás pozerajú ako sa my pozeráme na mravce. Taktiež si dal záležať na tom, aby pracovali ako skutočná armáda, ktorá má svojich veliteľov, pešiakov, medikov, a ktorá využíva rôzne útočné a krycie taktiky. (Greenpeacak)

Světová invaze (2011)

  • Režisér si přál, aby film vypadal co nejrealističtěji, a proto zvolil dokumentární styl s použitím ruční kamery. V důsledku použití rostřesených záběrů, které by bylo ve třetí rozměru pro diváka obtížné sledovat, byla zavržena varianta natočit snímek ve 3D. (JARDAHONDA)

Galerie (19)

Reklama

Režisér

Scenárista

Krátkometrážní
2005

Kruhy

2000

Genesis and Catastrophe

Herec

Dokumentární
2003

Making of 'Darkness Falls', The

Ovládací panel

Fanklub

(9)

Reklama

Reklama