Bláznivá holka (2008) odpad!

Nic trapnějšího jsem NIKDY NIKDY NIKDY neviděla!! Příšerná imitace jihokorejského filmu My Sassy Girl z roku 2001. Pokud máte snad nějaké tendence se na tento film kouknout, tak to nedělejte!! a koukněte se radši na originál. O nic nepřijdete, spíš naopak. Tato imitace je totiž stejná co do děje, tak do charakterů postav, do prostředí, a to téměř na chlup, a DOKONCE i do hudby, což už je vážně vrchol!!! Je to až nechutný. Jediný rozdíl je v tom, že američani z tohoto nápadu vzali veškerou genialitu, kterou tomu jihokorejci dali, udělali z toho, jak jinak, klasický doják, kterému se ještě ke všemu nedá věřit ani nos mezi očima. Nevím jak kdo jinej, ale já rozhodně sladké usměvavé blondýnce nevěřím její furiantství, vypadá to spíš, jak kdyby byla schizofrenička a nevěděla jaká má vlastně být. Takže je mi líto, ale musím hodnotit nejhůř jak to jde. Holt kdo opisuje nedopadá nejlíp.

Bolt - pes pro každý případ (2008)

Zajímavá zápletka, která určitě nenudila, ale nic moc nového nepřinesla. Jde zkrátka o docela průměrný animák...

Borgman (2013)

Co k tomuhle filmu říct.. Snad jen, že opravdu ani v nejmenším netuším,o čem to mělo být, nebo co to chtělo sdělit.. zrovna tady mi to docela chybělo.. Ale jinak fakt divný a zajímavý snímek..

Budoucnost nejistá (2013)

Bohužel nic z tohoto snímku nedávalo smysl... Chování hlavní postavy bylo naprosto mimo. Nejdřív je nucená dojet někam, kde nechce být, a dává to dost vehementně najevo. Pak začne být tato oblast nebezpečná, a jí je nabídnuta letenka, aby mohla odjet domu. To už ale nechce, radši umře vedle svého milence - bratrance, díky kterému během pár dní obrátila o 180°. Načež je evakuována, zatímco její milovaný je odvlečen do armády, takže s ním stejně nemůže být. No což, rozhodne se tedy, že se se svou prťavou sestřenicí vydá zpátky a z oblasti, kam byla evakuována, jednoduše uteče. A tak se kdo ví jak dlouho - bez pořádných zásob a bez vody - fakt dobrá, že vůbec přežila tohle, potlouká lesy a oblastmi, kde je všude nepřítel a zotročuje ženy. Ale to jí nejspíš vůbec nerajcuje, protože se vklidu posmetluje na otevřených pláních, chodí po cestách, do baráků vchází hlava nehlava, aniž by se vůbec rozhlédla.... no tahle holka je buď fakt brutálně statečná, nebo totálně vypatlaná... vsázím na to druhé.

Bůh masakru (2011)

Ze začátku to vypadá všelijak, člověk čeká, co se jako bude dít. Jak film postupuje, je to ale čím dál tím větší sranda, všechno se vyhrocuje a všechny charaktery a situace jsou k smíchu.

Cesta vzhůru (2015)

Nejsem proti tomu ve filmu o horolezci a jeho cestách zapojit i něco z jeho osobního života... Ale čeho je moc, toho je příliš! Vystříhat z celého filmu jeho podivínskou dceru, co je tam stejně často jako samotný Jaroš, a bylo by to hned dvakrát lépe koukatelné...

Cestující (2008)

Docela mě to dost mile překvapilo...po hodnocení a komentářích ostatních sem nečekala vůbec nic překotného a že se na to kouknu jsem se rozhodla spíše proto, že sem chtěla vidět film, který může být podle všech tak hrozný. Sama jsem se o tom ale vůbec nepřesvědčila. Spíše naopak. Je sice docela hloupost označovat to za horor nebo thriler, ale je to povedené drama, které má hloubku a poselství, že nemáte čekat až na smrt, než začnete doopravdy žít. Je pravdou, že trochu rychlejší tempo by neuškodilo, ale na druhou stranu mi to na konci filmu ani nevadilo, a nakonec to pomalejší tempo mělo i svůj smysl. Já se rozhodně nenudila, naopak mám z toho filmu dobrý pocit. Rozhodně to není obyčejné drama, které má za úkol vás něčím drtit celé dvě hodiny. Zde se k zdrcení dostáváte polehoučku až na konci, a to se mi líbilo.

Contracted (2013)

Námět pěkný, ale nic dalšího na tom dobrého není. Herci jsou snad nejhorší co jsem kdy viděla (nebo alespoň za hodně dlouhou dobu, protože horší výkon nepamatuju). Konec je fakt k popukání... nebo spíš k pláči... co má kdo radši. No, naštěstí je to docela krátké, takže se člověk nestihne nudit, i přes tu hrůzu, co vidí :-)

Co takhle svatba, princi? (1986) (TV film)

Jedinou špatnou věcí na téhle pohádce je ten dabing ve zpívaných částech, ale komu na tom sejde, když jinak je to tak krásný...? "Co takhle svatba, princi?" je pohádka plná moudrých řečí o tom, co je správné, a vše je to řečeno tak poeticky, básnicky, že to má celé ve výsledku ohromné kouzlo. Ke všemu je to ještě vtipné...a ty písničky!! Nádhera :o) Jednoduše je to jedna z mých nejoblíbenějších pohádek z dětství :o)

Co žere Gilberta Grapea (1993)

Musím říct, že tohle mě opravdu dostalo. Tolik emocí v jednom filmu, to se vidí jen málo kdy. Všechno je tak realistické, věrohodné. Je příšerné koukat se na bezmoc Gilberta, a přesto vidíte, že se nevzdává, že pořád hledá krásu ve svém životě, že nade vše miluje člověka, který není schopný mu něco dát na oplátku, a jen žasnete, kde se v něm ta obrovská síla bere. Musím smeknout před všemi, kdo se na tomto snímku podíleli, protože vytvořili něco úžasného a jedinečného. Nejvíce mě tu ale překvapil Leonardo DiCaprio, zde ukázal vše, co v něm je, i když v docela nízkém věku, a bylo vidět, že si tu roli užívá.