Disturbia (2007)

Dobré na tomto filmu je, že název ani začátek filmu vám nenapoví nic o jeho budoucím průběhu, nebo o tom, o čem Disturbia vůbec je. Začátek se vyvíjí spíš tak, že by se dalo očekávat nějaké rodinné drama, což se z toho v podstatě i vyklube, ale naprosto jiným směrem, než by to člověk čekal. V určitých usecích je to docela napínavé, má to zdravé tempo, a i když tušíte nekalosti stále je vše podáváno trochu tak, že si nejste dalším průběhem jisti. Shia LaBeouf svou roli zvládl skvěle a tak mi dojem z celého filmu kazil akorát konec, který je podle mě nereálný vzhledem k událostem ve filmu.

Divergence (2014)

Pohodový film, na který se rozhodně koukat dá. z té romance by se dalo něco upustit, akční scény udělat trochu realističtější a závěr bych si taky upravila k obrazu svému, ale žádné mega výčitky k tomu nemám :-)

Divočina (2014)

Docela by mě zajímalo, jak to bylo doopravdy, protože tomuhle filmu jsem tak nějak nevěřila ani nos mezi očima... Krom toho tam ani nebylo nic moc zajímavého, nic co by člověka vzalo za srdce... Prostě zklamání :-)

Dlouhá cesta (2002)

Dlouhá cesta je krásný příběh...a ať si tu každej píše co chce o nějaký přeslazenosti a kýčích...nechápu proč tu o tom píše tolik lidí, proč tu všichni rozebírají to, jak to byl jen soubor super náhod atd...copak život není takový? Copak se v našem životě neobjevují náhody, kýče a přeslazené chvilky? Proč by kvůli tomu měl být tento film špatný...absolutně není...je to zamilovaný příběh, kde má holt jedna holka smůlu a ví, že brzo umře, a tak jí ostatní lidi chtějí udělat radost...co je na tom za kýč nebo k neuvěření? Přesto musím jednu hvězdu strhnout za herecké výkony, které nejsou zrovna nejlepší, ale pořád to není tak hrozné, aby to úplně kazilo dojem z filmu...A další hvězdu za trochu rozpačitý začátek...

Dostaňte agenta Smarta (2008)

Průměrná, možná skoro už i podprůměrná komedie. Sem tam nějaký povedený vtípek, sem tam nějaký rádoby vtípek, ale většinu filmu je to jenom málo záživné pobíhání na různá místa. O nějaký hereckých výkonech se tu také nedá moc mluvit a režie taky nebyla bůhví jak skvělá. Na zabavení je to ale postačující.

Dr. Horrible's Sing-Along Blog (2008) (seriál)

Tohle je prostě naprosto geniální! Smála jsem se od začátku do konce. Má to skvělou myšlenku, parádní písničky s texty, co mají nějaký význam. Takhle nějak by měla vypadat každá správná komedie, žádné zbytečné průtahy a zdlouhavé scény, nic co by tam mělo být navíc, a nic čeho by mělo být méňě, prostě paráda a já jsem nadšená :o))

Dr. House (2004) (seriál)

Kdo by nemiloval toho sarkastickýho, protivnýho, prolhanýho, všemi mastmi mazanýho a egoistickýho chlápka?? Dr. House je prostě seriál co mě baví, je to seriál na který se dá koukat i víckrát, už jen kvůli vtipům Gregoryho, seriál, který vás pobaví, trochu napne a třeba se z něj i něco dovíte o zajímavých nemocech, taková škola hrou :o)

Dům z písku a mlhy (2003)

Řekla bych, že většina filmu je víceméně dobrá, nebo alespoň nenudí...ale to jen proto, že člověk pořád čeká, co přijde zajímavého...nebo spíše očekává, kdy už přijde ta chvilka, která z hodně podprůměrného filmu udělá nadprůměrný. S politováním ale musím říci, že ta chvilka se nekonala a z tohohle dílka se vyklubala akorát slátanina postavená na extrémně vyšinutých lidech, kteří se nějakou náhodou sešli dohromady. A ten "Shakespearovský" konec mě vážně neuchvátil, spíše naopak, ačkoli oceňuji alespoň tu pramalou střízlivost, která se tam objevuje.

Elizabethtown (2005)

Neuvěřitelně přirozený snímek natočený s akurátní nadsázkou tak, aby člověk neměl depku z toho, že se půl filmu dějí přípravy na pohřeb. Je to zajímavá kombinace spojovat přípravy na pohřeb s tím, že člověk najde svou životní lásku...ale je to podané tak, že mi to ani trochu nepřišlo. Orladno i Kirsten svou roli stvárnili úžasně. Po zhlédnutí mám dobrý pocit, co víc si přát. Jen bych chtěla vidět účet za ten den po telefonu :oD