Bezmenny

Marek Pribula

okres Bratislava

<< předchozí 1 2 3 4 6 9 11
    • 17.2.2018  20:49

Výborná komédia, ktorej zrejme pomáha výrazne autentické prostredie a postavy v ňom. Na sobotný večer sa to hodilo ako uliate a čudujem sa, že som to objavil až tak neskoro.

• 14.1.2018  23:11

Bez spoilerov ťažšie... ale malo to svoje tempo, myšlienku a smer. Škoda nevysvetlenej minulosti, lebo takto nie je úplne jasné, že kto čo vlastne chce. Návšteva, ktorú dostal Luke bola skvostná a ďalej to už išlo samo od seba.

• 14.1.2018  23:08
    Coco (2017)

Chuťovka. Pixar opäť oprášil mexickú noc mŕtvych, len jej tentoraz dodal viac krimi, viac akcie, nové pesničky a nejaký ten dojáčik. A ono to zafungovalo skvelo.

• 24.9.2017  17:17

V pokračovaní bolo viac dialógov, ktoré nie vždy boli potrebné a nie vždy fungovali. Takže som sa nebavil až tak veľmi ako pri prvej epizóde. Ale tie akčné scény to nakoniec všetko predsalen vynahradili.

• 3.9.2017  22:05

4*, aj keď film má reálne asi len na 3. Jednu mu ale pridával akýsi prequel v Timeless. Príbeh týchto matematičiek je určite zaujímavý, ale nejak som sa proste nevedel odosobniť od rasismu. Je chvályhodné, že niekto na ich príbeh poukázal, ale tých, čo zaujímal o ňom vlastne už dávno vedeli. A pre tých ostatných to asi až tak zaujímave nebolo.

• 3.9.2017  22:01
    The Circle (2017)

Ja neviem, ale nejak som bol pol filmu zmätený z toho, co Emma vlastne chce / nechce. A tak nejak som tak aj ostal aj po filme. Pritom to malo taký potenciál... Veľká škoda.

• 26.11.2016  15:41
    Inferno (2016)

Spracovnie knihy bolo veľmi verné, až po...jeden okamih, z ktorého som bol potom mierne nasrdený a to sa odráža aj na hviezdičkách. Z doteraz sfilmovaných najslabšia verzia knihy.

• 26.11.2016  15:36

Bolo to miestami vtipné, miestami veľmi rozpačité. Od začiatku som mal tak trocha pocit, že sa to chce naťahovať s Posledným skautom, ale za tým to zaostalo veru poriadne ďaleko. Ani vidiet Russella s niekoľkými kilami navyše som veľmi nemusel.

• 26.11.2016  15:33

Bavil som sa a o to mi pri rozprávkach zvyčajne ide. Áno, nebolo to až tak dobré ako Nemo, ale zas to nebolo až tak zlé, ako som sa obával. Chobotnica rulez, aj keď šoférovanie auta si už mohli naozaj odpustiť.

• 26.11.2016  15:31

Vadilo mi toho celkom dosť - samotný fakt, že to bolo v USA, aktuálna politika v USA, čarovanie Colina Farrella bez prútika, zdĺhavé naháňanie zvieratok, čítanie mysle, problém s vymazaním pamäte celému mestu. Ale napriek tomu sa počas pozerania dostavil ten pocit, že znova raz pozerám niečo zo sveta Harryho Pottera, sveta v ktorom som vyrástol a objavil fantazy literatúru. Asi preto som mu to odpustil.

• 26.11.2016  15:24
    Orel Eddie (2016)

Zábavné a zaujímavé. Dobre sa to pozeralo (nielen kvôli recyklácii hercov z Vikingov), ale aj deju samotnému. Úplne najviac pobavil moderátor z rádia, ktorý spomenul jamajských bobistov. ZOH v Calgary museli byť čertovsky zaujímavé naživo.

• 26.11.2016  15:22

Bolo to zábavné, výpravné, plné efektov-taká klasika od marvelu. Zrejme vznikol nový obľúbený "pet" - kabát.

• 12.8.2016  09:19

Na viac sa tento film nezmohol. Najlepšie časti sú tie vedľajšie. Vadilo mi príliš mnoho, príbeh sa rozbiehal pomaly a zrazu šup a už je tam akcia ako hrom. Počas nej je ale čas na pár drinkov. Zopár soundtrackov to celé vylepšuje, ale aby som si to pozrel znova, tak to nie.

• 12.8.2016  09:15

Zdalo sa mi to zbytočne rozťahané a miestami nudné. Čo sa mi najviac páčilo boli zábery z jazdy kočom, ktoré mi akosi pripomínali rôzne počítačové hry, kde hráč len počuje toho vpredu neustále opakovať to isté. V závere zhustla atmosféra, lietalo aj viac guliek a bolo to zaujímavejšie, ale skrátenie o hodinu by filmu určite pomohlo.

• 10.6.2016  19:40

Mohlo byť lepšie...ale aj horšie, takže vlastne sa to celkom dalo.

• 15.3.2016  11:18

Knihu som čítal už dávno, takže som nebol až tak upätý na to, ako to bolo presne v knihe. Film bol super, videl som starú Bratislavu, keď sa po cestách premávalo zopár favoritov. Akcie, výstrelov, pár po papuli a atmosféry bolo na rozdávanie. Trošíčku mi vadil Burger a veľmi mi vadil Kuky, ale to len kvôli mojej doterajšej predstave.

• 29.12.2015  14:05

Dal som si to hneď dvakrát pred hodnotením. Vrcholná spokojnosť, všetkého bolo akurát, ničoho málo. Niekto v tom vidí kopírovanie, mne sa to páčilo :d. Kľudne pôjdem aj tretí krát...

• 6.11.2015  12:30

Atmosféra, veľmi fajn. Vtipné dialógy, veľmi fajn. Akčné scény, veľmi fajn. Možno to pokryvkávalo v nejakých detailoch, ale ako celok ma to príjemne pobavilo. Záver...som spokojný :d.

• 3.8.2015  16:39

Myšlienka podobná ako v Prekliatom ostrove, ale niečo tomu chýbalo. Prvotná výmena bola očividná, záver ale mierne prekvapil. Celkový dojem bol lepší nadpriemer.

• 3.8.2015  13:37

Mne sa to páčilo. Aj keď človek všetko od začiatku tušil..aj tak to bolo príjemné pozeranie. Minutáž nebola pridlhá a záver bol presne taký, aký by som chcel. Samozrejme, viem si predstaviť aj niečo temnejšieho, kde Maleficent urobí naozaj poriadny bordel...ale aj táto detská verzia sa dala :d.

• 26.6.2015  22:32

Počiatočný príbeh vyzeral veľmi fajn, potom sa to mierne pokazilo pri tom celom superhrdinovaní. Prekvapivé finále potom nebolo až tak veľmi prekvapivým...ale celok ostal konzistentný a rozprávka určite pobavila.

• 25.5.2015  22:48

Manuál v mnohom aj pre dnešnú mládež...zábavné, vtipné, romantické..takže relatívna spokojnosť. Bonusom je, že z Veľkej Británie.

• 23.5.2015  22:47

Akčný- absolútne, dobrodružný- dá sa povedať, krimi- je tam zloduch, komedia- hlavne a jedine. Vedel by som dlho menovať vtipné okamihy. Naozaj pobavilo a môže byť aj pokračovanie, len sa poteším. P.S.: Mindblowing scéna je....mindblowing.

• 14.5.2015  09:21

Pokračovanie bolo naladené na správnu vlnu, z obyčajnej zábavy sa to prehuplo aj do väčšieho príbehu. Príbehy jednotlivcov boli v skutočnosti hlavný spojítkom medzi jednotlivými akčnými scénami. Záver bol skvelý so všetkým ako malo byť.

• 23.4.2015  23:05
    The F Word (2013)

Neočakával som nič, dostal som mnoho. Príjemné, neurazilo, miestami nesmierne vtipné... Scéna pri ohni je zrejme top. Aj keď feferónka v oku dosť konkuruje... A okolo toho nesmierne množstvo výborných dialógov. Na Love actually to ešte nemalo, ale nebolo to až tak ďaleko.

• 19.4.2015  22:33
    John Wick (2014)

Hell yeah. Je dôležité si poriadne premyslieť a overiť komu ideme ukradnúť auto. A zabiť psa...hlavne toho psa. Od okamihu prvého telefonátu hlavného záporaka do "autočictiarne" to bolo parádne.

• 7.4.2015  13:15

Malo to svoje svetlejšie aj tmavšie chvíľky. Ale pobavilo ma to aspoň trošku a o to išlo. Prežil by som to bez záverečného prechodu do reálneho sveta, ktorý mi už trošku vadil.

• 2.1.2015  18:44

Neurazilo, ale ani veľmi nepotešilo... Dalo sa určtite aj lepšie využiť motív, dokonca aj prísť s lepším motívom, ale stalo sa..

• 2.1.2015  18:38
    Interstellar (2014)

Bez očakávaní...napriek tomu nezaujalo až tak ako by mohlo...

• 2.1.2015  16:01

Také priemerné...nanotechnológie viditeľné voľným okom, prenos celého bytia online, renovácia mesta bez renovácie a podobne. Raz a nie znova...

<< předchozí 1 2 3 4 6 9 11