Old Guard: Nesmrtelní (2020)

2,5*-3.0* - vzhledem k nízkému celkovému % zde dávám 3. PS: Poslední scéna tak předvídatelná, až mě to nasralo, že si ten "velkolepý", ale naprosto zbytečný, zvrat nemohli projednou odpustit.

Ďáblovo znamení (2020) odpad!

Tak příšerný film jsem už dlouho neviděla.

Muž z oceli (2013)

Lidi jsou tak titěrní a hloupí. Jak brablenci. Probíhá tu válka bohů a do toho člověk obtěžuje jak hmyz svými trapnými a neškodnými zbraněčkami, a to i toho, kdo se snaží je chránit.

Paranormal Activity 2 (2010)

Neskutečně otravný film, protože vás nutí být imrvére ve střehu a o to frustrující pak je, že se tam.NIC.NEDĚJE. Hvězda pradoxně za to, že to byla taková táhlá nuda, až mě to zapomnělo na*rat.

Aquaman (2018)

Hvězda navíc za takové překvapení od DC, že jejich komiksově nejloserovější charakter ("he sucks underwater") má zatím ten nejlepší film z daného univerza. PS: Pomineme fakt, že je to tím brnkáním na kinda-Marvel notu.

Overlord (2018)

Můžou se s nima setkat třeba stokrát. A stejně je po sto prvé zase a znovu střílej do těla, místo do palice.

V měsíčním světle (2019)

Je to tak. První polovina skvělej nářez. A od klasické scény: "Seš blázen, jdi se léčit," (Srsly - to je v současném tisíciletí fakt hi-tech sci-fi tak brutálně neuvěřitelné?) už mě svrběl prst na tlačítku Forward. Veeelká škoda zprzněného potenciálu. PS: Nehledě na fakt, že detektiv naprosto ignoruje onen vyšší princip ("She's killing innocent people!" - wtf??), což nechápu už vůbec. PPS: Proč mu to řekla až tak pozdě? Fakt by mě zajímalo, co by se stalo, kdyby mu to řekla o 18, ne-li 27 let dřív. Možná leda to, že by neměl zku*venej život.

Mamma Mia! (2008)

Názorný důkaz, že moji sousedi nemají pravdu a i já bych se zpěvem uživila.

Bitevní loď (2012)

Hvězda za krásný vizuál, jinak je to neskutečná hňupovina od scénáře přes soundtrack až po moje tak "oblíbené" zpomalené záběry, které by měly být trestné. Nechápu, že se tomuto počinu upsalo tolik skvělých herců. Po dlouhé době souhlasím s komentářem Tsunami_X.