Stáhni mě do pekla (2009)

Parádní rozjezd, jen škoda, že později některé scény působily spíš vtipně než strašidelně. Ale 4 hvězdičky jsou zasloužené, bála jsem se i bavila a mělo to spád.

Ježíš je normální! (2008)

Myslela jsem si, haleluja, že sedánky fanatických věřících se konají jen v haleluja amerických filmech .. haleluja :)

Až tak moc tě nežere (2009)

Pokud se vám nechce přemýšlet, chcete se chvílemi slušně pobavit a zároveň vám nevadí, že jste před scénáristy téměř celou dobu o krok napřed, pak říkám - Why not?

Lesní duch (1981)

Asi jsem měla přílišná očekávání - to proto, že všude jen čtu, jak je tento film kultovní. Sice jsem to dokoukala, ale celou dobu mne drtily nelogičnosti a hlavně úchylná hudba :)

Úžasňákovi (2004)

Se tady s tímhle hodnocením koukám docela vyjímám, ale nedá se nic dělat, z Pixarovských snímků mi tenhle přišel nejslabší.

Ratatouille (2007)

Jako milovnice jídla a hlodavců jsem zkrátka nadšena! Potěšilo mě i to, že se tvůrci nedrželi zajetých schémat ve vývoji děje. Kouzelná animace - s neuvěřitelně roztomilou krysou v čele - a spousta situací, které vykouzlily na mé tváři úsměv, jenž přetrval i po skončení filmu - to vše mě dovedlo až k nejvyššímu hodnocení.

Příběh o Zoufálkovi (2008)

Sice jsem si myslela, že jsem z pohádek už vyrostla, ale jak je vidno, spletla jsem se :)

Její případ (2005)

Jak se zdá, lidé, kteří se rozhodnou vystoupit z davu a bojovat za nějakou věc, se obvykle dočkají pouze nepochopení okolí. Ale někdy se pak mohou dočkat i toho, že se o nich natočí film. A to je dobře. Již kvůli tématu za 4*

Deník nymfomanky (2008)

Film mi vůbec nepřišel špatný, ještě že jsem se od jeho skouknutí nenechala odradit (pro mě lehce nepochopitelným) nízkým hodnocením...

Krvavý Valentýn (2009)

Normálně bych asi moc odvařená nebyla, ale na velkém plátně v 3D to mělo grády :)