Pí a jeho život (2012)

Odpouštím i to, že třetina filmu je kecání o bohu. Možná už si na to nějak u těch amerických filmů zvykám.

Resident Evil: Odveta (2012)

Celý film je jedna akční scéna. Sice taková ta kde nedochází náboje apod., ale tak co. Hodně se těším na (zřejmě) poslední díl.

Skyfall (2012)

Slibný začátek, slibný přechod do závěrečné fáze a zklamání na konci. Takto vidím Skyfall já. Fanoušci prominou, ale v tomhle případě mě nostalgie nějak míjí.

Atlas mraků (2012)

"Odhalení hovořilo o důsledcích životů jedinců, jež se neustále opakují napříč věčností."

Rebelka (2012)

Nádherná animace, spousta vtipů a zábavy a dokonalý soundtrack. Co víc si přát na pondělní večer po náročném dnu v práci ... Výjimečně povedený animák.

Mai wei (2011)

Válečné drama, které má mouchy, ale nemůžu dát menší hodnocení. Prostě ne. Už jen za tu velkolepou podívanou.

Pohwa sogeuro (2010)

Poctivé válečné peklo působící realisticky v bitvách. Děj není zrovna originální, ale vzhledem k inspiraci skutečností jsem prostě pozorně sledoval, jak že to celé dopadne a ani na chvíli jsem se nenudil.

Resident Evil: Zatracení (2012)

Když Japonci napodobují hlášky amerických drsňáků, tak jim to moc nejde, ale digitální bojové scény zvládají moc dobře.